Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Česká Barbie Gabriel Jiráčková přitvrdila: Místo pomlázky dostala bičíkem

Zdroj: IG: @lolotabella
+ Dalších 14 fotografií
fotogalerie
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) slaví Velikonoce doma a tak trochu po svém. Pandemie koronaviru má za následek také to, že mnoho mužů nemohou navštívit ženy kolem sebe, aby jim mohly nasekat pomlázkou, mnohdy nemají ani ji. Přítel se rozhodl pro jiný typ pomlázky a koledu si nenechal ujít... Podívejte se do naší galerie, jak naše Barbie slaví Velikonoce.

Dvacetiletá česká Barbie Gabriel Jiráčková nemá žádný problém s odhalováním svých předností. Provokace na sociálních sítích jí jde velmi dobře a o letošních Velikonocích si pár snímků nemohla odpustit. Místo fotek ozdobeného stolu nebo upečeného mazance se rozhodla přidat tři snímky, které některé pány mohou vystřelit do stropu.

Místo pomlázky byl použit jezdecký bičík

Gabriel přidala fotky, které jasně naznačují, že se jedná o Velikonoce, nezapomněla však přidat hluboký výstřih a ukázat své přednosti. Na posledním snímku je vidět, že si koledu užil i její partner. Jen místo klasické pomlázky použil, co dům dal, v karanténě kvůli pandemii koronaviru se totiž špatně shání. Jezdecký bičík s mašlí je také dobrá náhrada…

Jak česká Barbie slaví Velikonoce najdete v galerii.

Související články

Další články