Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Česká Barbie Gabriel Jiráčková o dalším zákroku: Od 9 let mě šikanovali, teď budu šťastná, říká

Česká Barbie Gabriel Jiráčková o dalším zákroku: Od 9 let mě šikanovali, teď budu šťastná, říká
Zdroj: Se souhlasem Gabriel Jiráčkové
+ Další 4 fotografie
ROZHOVOR
Pandemie koronaviru ovlivnila miliony životů na celém světě. První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) o tom moc dobře ví své. Těsně před poslední vlnou se měla stěhovat natrvalo se svým partnerem Maxem do USA a pokračovat ve své kariéře. Bohužel všechny plány musely být přesunuty na neurčito a Gabriel uvízla v Česku. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila detaily a také to, na jaký zákrok se chystá a proč ji kvůli tomu od 9 let šikanovali.

Pandemie koronaviru a s ní spojená opatření změnily plány první české Barbie Gabriel Jiráčkové (21) od základů. První jarní karanténa přišla pouhé 3 týdny před tím, než se měla s přítelem Maxem stěhovat do Los Angeles.

"Hranice se nám tehdy uzavřely doslova a do písmene přímo před očima přesně v den, kdy jsem byla na cestě do Bratislavy na předoperační vyšetření před mou druhou augmentací prsou. Vše jsme měli před odletem vypočítané téměř na hodiny, abychom všechno stihli. Mysleli jsme si, že to bude jen na 14 dní, že určitě odletíme, že třeba jen nestihnu operaci," myslela si tehdy bláhově Gabriel.

V té době v Bratislavě čekal na Gabriel už štáb rakouské televize a v Tatrách módní návrhářka Natasha Azari i s fotografem, který měl první českou Barbie fotit do prestižního ukrajinského magazínu.

"Od té doby nám samozřejmě propadly letenky, bydlení v LA, nasmlouvané kampaně, obchodní schůzky i nahrávání. Doba coronavirová mě donutila znovu se zařídit tady v Česku a pokusit se přenést alespoň část mých naplánovaných aktivit z Ameriky zpět sem. Na nějaký čas," svěřuje se Gabriel s tím, že jí koronavius značně zkomplikoval plány.

Po 12 letech se mi změní život

V nejbližší době půvabná Gabriel plánuje zásadní estetickou úpravu. "Konečně se mi po 12 letech změní život k lepšímu, díky dokončení úpravy mých zubů, kvůli kterým jsem nejednou musela strpět šikanu ve škole i posměch na sociálních sítích," svěřila se Gabriel v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Od 9 let jsem totiž musela nosit náhradu za vyražený zub, o který jsem přišla při tréninku v dětství. Konkrétně mi na horní viditelné zuby, které mám teď čerstvě zbroušené, budou nastaveny krásné bílé korunky s můstkem a ty zbylé už se jen sjednotí bělením," dodala Gabriel.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy