Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Česká Barbie Gabriel Jiráčková extrémně rychle mění svoji vizáž: Podívejte se, jak vypadala ještě před půl rokem

Velká změna!
Zdroj: instagram
+ Dalších 83 fotografií
Gabriel Jiráčková nemá na sobě prozatím žádnou plastiku a už vypadá výrazně jinak než před půl rokem. Od lidí slýchává rozdílné reakce. Jedni jsou jí fandí a schvalují její rozhodnutí být jiná a druzí se jen opovržlivě ušklebují nad tím, že svých rozhodnutí bude jednou litovat.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková to nemá v poslední době vůbec lehké. Musí čelit útokům lidí na svůj vzhled, ale na to si postupem času nějak zvykla. Každý nemusí být zrovna nadšený její transformací v plastikovou panenku.

Na rozdíl od jiných veřejně známých osobností se Gabriel nechová jako hysterická primadona a s každým se o svém rozhodnutí v pohodě pobaví. Blonďatá Gabriel se zkrátka jednou rozhodla, že chce vypadat jako Barbie, a tvrdě si za tím jde.

V současné době nemá žádnou plastiku, jak o ní píší zahraniční média. Jediné, co si nechala prozatím zvětšit, byly rty. Zanedlouho ji ale čeká vytoužená plastika prsou, a jak známe Gabriel, tak se s tím co nejrychleji pochlubí.

I když neprošla doposud téměř žádnou zásadní proměnou, tak se za posledního půl roku poměrně hodně změnila. Podívejte se do galerie, jak šel čas s budoucí plastikovou královnou. A to mladičkou blondýnku ty největší zásahy teprve čekají.

Související články

Další články