Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Česká Barbie Dominika Myslivcová ukázala tělo s nedostatky: Nikdo není bez chyb

Česká Barbie Dominika Myslivcová ukázala tělo s nedostatky: Nikdo není bez chyb
Zdroj: Se souhlasem D. Myslivcové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
bez retuše

Influencerka Dominika Myslivcová (26) vystavila své sexy křivky v plavkách, na kterých za poslední roky pořádně zapracovala. Narozdíl od mnohých hvězd se rozhodla říct "ne" retuším a ukázala, že mít strie není žádný nedostatek, ba naopak. Přesto si vyslechla i kritiku věčných rýpalů, kteří Dominice vytkli nejen celulitidu, ale také make-up.

"To jsem jako vážně už 14 dní nepřidala žádnou fotku??! Fuuha! Asi musím zaměstnat lepšího fotografa.. Hlásí se někdo? Krásný víkend pipíšci a pusu," uvedla na svých sociálních sítích půvabná Dominika Myslivcová ke snímku v plavkách.

Za své nedostatky se nestydí

Netrvalo dlouho a fanoušci zahrnuli Dominiku samou chválou a také velmi ocenili, že nepoužila retuš na své strie, které jsou pro tělo naprosto přirozeným jevem v době vývoje či změnami tělesných proporcí. "Fajn, že se nebojíš ukázat strie," uvedla jedna z fanynek, které Dominika odvětila: "A proč bych se měla bát? Je to pozůstatek z mých nesmyslných diet a mého neustálého hubnutí a tloustnutí v krátkých intervalech. Prostě to tak je, není bez chyb," napsala.

Přesto se u snímku objevily i komentáře lidí, kteří se snaží člověka potopit za každou cenu. Dominiku upozornili na celulitidu i make-up, který si "dovolila" nanést, z věčných rýpalů si ale půvabná blondýnka nic nedělá. "I já mám celulitidu a o make-upu ani nemluvím, ten nesundávám raději ani na noc," informovala s nadhledem. "Buďte ráda, že vy tyto problémy nemáte," dodala s úsměvem.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy