Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Česká Barbie Dominika Myslivcová se chtěla naučit surfovat. Podívejte se na VIDEO, KDE SE TOPILA

Milovnice růžové barvy Dominika Myslivcová (21) si vážně nedá pokoj. Je to opravdu neřízená střela, která si života užívá plnými doušky, ale teď se jí to málem stalo osudným. Teď spíš než života lokala doušky vody. Sami se přesvědčte, co dovede blondýna, když jí dáte kameru do ruky a jde jezdit na surfu.

Asi se nám Domča začala trochu nudit, tak vymýšlela, čím by si to žití zpestřila. Přemýšlela, přemýšlela, až přišla na to, že se chce naučit surfovat. Možná že až zas se zámožným přítelem vyrazí za luxusem k moři, tak aby se před ním a před místními lidmi mohla předvést.

Dokonce kvůli tomu navštívila i specializovanou surfařskou školu, aby ji naučili umění na vlnách. Jenže možná přecenila své síly a málem to mělo nedozírné následky.

Sice se dost nalokala a chvílemi to vypadalo dost nebezpečně, ale nakonec z toho Dominika vyvázla bez zranění. Až se tedy divíme, protože na tom videu to vypadalo dost nebezpečně.

A kdo ví, třeba už se její příští videoklip bude točit na vodě. Ten zatím poslední s názvem Bez Tebe už má přes 300 tisíc zhlédnutí. Mrkněte se na něj i na show, kterou blondýnka předvedla a kterou si sama natočila.

Související články

Další články