Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Česká Barbie byla kočka divoká už před tuctem plastik. Koukněte, jak jí to slušelo

Gabriel byla kočka už kdysi. Zjistíte v naší galerii.
+ Dalších 104 fotografií
První česká barbie Gabriel Jiráčková (18) se množstvím plastik nikterak netají. A že by se na přestavbě jejího těla alespoň myšlenkově nepodílel její přítel, také nepopírá. Než se ale z touhy být plastovou panenkou stala posedlost, Gabriel byla i bez jakýkoli úprav pořádná kočka. Posuďte sami.

Na ulici ji poznáte bezpečně. Kromě toho, že ji charakterizuje téměř vždy elegantní ohoz, tak je to i poměrně dost plastik, které ji postupem času mění v první českou Barbie, jíž Gabriel Jiráčková (18) tak moc chce být. Na svém Istastories ale zveřejnila na přání fanoušků fotografii, jak vypadala předtím a není snad nikdo, kdo by si myslel, že nebyla kočka.

Zpátky by ale svoji původní vizáž prý nechtěla a s plastikami rozhodně nekončí. V nejbližší době se chystá na pár menších zákroků. Půjde o výplň lícních kostí, vytažení oblasti mezi čelistí a krkem nitěmi, což znamená odstranění podbradku, který se dělá při sklopení hlavy. V neposlední řadě hodlá podstoupit vyplnění hýždí.

První česká Barbie si zkrátka stojí za svým a v životě ji, zdá se, neovlivní nic. Jen ona sama. Naposled jste ji v celé její kráse mohli spatřit na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde byla se svým přítelem po celou dobu konání prestižní události.

Mohlo by vás zajímat

Další články