Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Česká Barbie byla kočka divoká už před tuctem plastik. Koukněte, jak jí to slušelo

Gabriel byla kočka už kdysi. Zjistíte v naší galerii.
+ Dalších 104 fotografií
První česká barbie Gabriel Jiráčková (18) se množstvím plastik nikterak netají. A že by se na přestavbě jejího těla alespoň myšlenkově nepodílel její přítel, také nepopírá. Než se ale z touhy být plastovou panenkou stala posedlost, Gabriel byla i bez jakýkoli úprav pořádná kočka. Posuďte sami.

Na ulici ji poznáte bezpečně. Kromě toho, že ji charakterizuje téměř vždy elegantní ohoz, tak je to i poměrně dost plastik, které ji postupem času mění v první českou Barbie, jíž Gabriel Jiráčková (18) tak moc chce být. Na svém Istastories ale zveřejnila na přání fanoušků fotografii, jak vypadala předtím a není snad nikdo, kdo by si myslel, že nebyla kočka.

Zpátky by ale svoji původní vizáž prý nechtěla a s plastikami rozhodně nekončí. V nejbližší době se chystá na pár menších zákroků. Půjde o výplň lícních kostí, vytažení oblasti mezi čelistí a krkem nitěmi, což znamená odstranění podbradku, který se dělá při sklopení hlavy. V neposlední řadě hodlá podstoupit vyplnění hýždí.

První česká Barbie si zkrátka stojí za svým a v životě ji, zdá se, neovlivní nic. Jen ona sama. Naposled jste ji v celé její kráse mohli spatřit na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde byla se svým přítelem po celou dobu konání prestižní události.

Mohlo by vás zajímat

Další články