Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Česká Barbie (18) ukázala ve Varech svého Kena (35): Neuvěříte, jak se seznámili!

Ken prozradil, jak potkal svoji Barbie!
+ Dalších 140 fotografií
Strůjcem proměny Gabriel Jiráčkové (18) v plastikovou panenku je od samého počátku její přítel a manažer v jedné osobě. První česká Barbie ale svého Kena Maxmiliána Semelu (35) příliš nevystavuje. Tenokrát ale udělala výjimku a v Karlových Varech se rozpovídali o tom, jak se dali dohromady.

Gabriel Jiráčková je už teď považována za první českou Barbie, ty nejradikálnější proměny má ale teprve před sebou. O to, aby vše klaplo na jedničku, se stará její přítel Maxmilián Semela.

O polovinu starší Slovák o Gabriel rád prohlašuje, že je jeho uměleckým projektem, jemuž dělá architekta. Málkdo z fanoušků Barbie ale tuší, že vůbec existuje. A ještě méně lidí mělo ponětí o jejich seznámení. Jiráčkové bylo teprve 15 let!

„Jsme spolu tři roky. Když jsme ji poznal, bylo jí patnáct. Ale už tehdy byla od přírody dost vybavená. Ta vizuální změna tady samozřejmě je, ale ne tak radikální a razantní, jak se předpokládá. Tedy přiznám se, že jsme si myslel, že jí je tak pětadvacet, když jsme se seznámili, takže její věk byl pro mě hodně velké překvapení,“ řekl Maxmilián serveru Super.cz.

Z Maxovy hlavy bylo i přifouknutí hrudníku Gabriel na číslo osm. Jsme zvědaví, co bude ještě následovat!

Mohlo by vás zajímat

Další články