Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Češka (65) vdaná za Pákistánce (23): První zpověď o tom, jak ji Abdulláh uhnal

Češka (65) vdaná za Pákistánce (23): První zpověď o tom, jak ji Abdulláh uhnal
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
zpověď
Češka (65), která se provdala za Pákistánce, to neměla zpočátku vůbec lehké. V rozhovoru s Daily Pakistan totiž prozradila, že se na začátku jejich známosti za něj vdávat rozhodně nechtěla. Bývalá učitelka navíc přiznala, že mezi nimi byly dokonce dohady. Co dalšího na sebe "naprášila"?

Věkový rozdíl někdy není překážkou. Důkazem je 65letá Češka, která si vzala o 42 let mladšího Pákistánce. Bývalá učitelka cizích jazyků se v rozhovoru s Daily Pakistan svěřila s detaily o začátku jejich vztahu. Jak se své milované Pákistánec vyznal?

"Nepamatuji si, bylo to na Messengeru několikrát. Říkala jsem: 'Ne, nechci si tě vzít, nechci.' Ale pak jsem přišla sem," svěřila se Češka. Manžel sám přiznal, že ji dlouho uháněl na sladká a láskyplná slůvka o tom, že ji miluje, chce s ní být, že je jeho srdce a láska a podobně. "On je mladý a říkala jsem mu, že si ho nevezmu. Hádali jsme se na Messengeru, chtěla jsem se jen přátelit. Bylo to složité. Ale není moje chyba, že jsem stará," dodala později v rozhovoru při poznámce ohledně věkového rozdílu.

Češka se navíc svěřila i s nešťastnou událostí v jejím životě. "Byla jsem učitelka němčiny a angličtiny. Dva roky zpátky jsem měla ošklivou autonehodu, od té doby mám špatnou páteř a nemohu učit," vylíčila.

V rozhovoru také popsala problémy, se kterými se potýkala, aby se do Pákistánu dostala. "Dohadovala jsem se s pákistánskou ambasádou v Praze. Byla jsem tam asi třikrát a byla jsem pěkně naštvaná, proč nedostanu vízum, protože chci odjet do Pákistánu, byl to můj velký sen," uvedla Češka. Na otázku, zda chce zůstat v rodné zemi svého manžela nebo se vrátit domů, měla jasnou odpověď. "Určitě v Česku. Nevíme ale, kdy se dostaneme zpátky, čekáme na úřady a papíry. Navíc je lockdown," postěžovala si ke konci.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy