Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Češka (65) vdaná za Pákistánce (23): Nejromantičtější den v roce strávila v slzách

Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
Pákistán
Valentýn měl být pro českou učitelku (65) a mladého pákistánského muže (23), za kterého se provdala, zamilovaným dnem. Místo toho ho prožila v slzách sama v pákistánském bytě.

Věk nehraje v životě důležitou roli. To ostatně potvrzuje i bývalá česká učitelka angličtiny a němčiny Ariana, která si i přes negativní reakce okolí vzala o dvaačtyřicet let mladšího pákistánského muže a kvůli sňatku konvertovala k islámu. Podle svých slov s ním chtěla zpočátku pouze přátelit, Pákistánec ji ale nakonec uhnal a spolu utvořili pár.

Jenže podle dostupných zdrojů to není taková idylka, jak se na první pohled může zdát. Učitelce se v Pákistánu nelíbí a Valentýn dokonce strávila sama. Její manžel Abdullah si zřejmě myslel, že v Česku svátek zamilovaných nikdo neslaví. „Proplakala celý Valentýn,” sdělil blízký zdroj deníku Blesk.

Učitelka i její manžel nyní žijí v pro mnohé lidi velmi bizarním vztahu v Pákistánu. Až česká ambasáda vyřídí potřebné dokumenty, vrátí se manželé spolu do Česka. Mladý muž své ženě slíbil, že si zde najde zaměstnání. Touží po práci na benzínce.

Veřejnost má na celou situaci jiný názor a říká, že ji Pákistánec jen využívá, aby získal české občanství. „Jsem šťastný, že se stala muslimkou, ale je mi jí líto. Až se usadí v Česku a opustí ji, tak ta paní nebude muslimům věřit,“ napsal jeden z uživatelů pod video na YouTube. Další se přidávají: „Chce české občanství, to je jasné.“ Jaká je pravda, ale ukáže pouze čas.

Související články

Další články