Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Češka (65) vdaná za mladého Pákistánce (23): Další klacky pod nohy pro podivný pár

Češka (65) vdaná za mladého Pákistánce (23): Problémy v ráji?
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
Problémy v ráji?

Jako kdyby jim to snad osud nepřál. Pákistánský mladík Abdulláh (23) si vzal za manželku bývalou českou učitelku Irenu (65), která se za ním rozhodla odjet do Pákistánu. Jenže tam se jí nelíbilo, a proto chtěla svého novomanžela dostat do Česka. Jenže jak se zdá, není to zrovna lehké. Abdulláh momentálně stále obíhá úřady v rodné zemi, aby dostal ověření oddacího listu, což není vůbec snadné.

Pár s věkovým rozdílem dvaačtyřiceti let se před několika lety seznámil na sociální síti. Nejdříve si pouze psali a poté i volali. Pak se bývalá učitelka angličtiny a němčiny Irena rozhodla za svým vyvoleným Abdulláhem odletět. Již dříve pro média uvedla, že jí mladík několikrát požádal o ruku přes messenger, což ale vždy odmítla. Své ’ano’ mu řekla, až když za ním dorazila do Pákistánu.

Nejdříve vše vypadalo jako idylka, ale Češce se v cizí zemi brzy přestalo líbit. Musela přijmou islám za svou víru, nechutnalo jí místní jídlo a prý si také nerozuměla s manželovou rodinou. Proto nakonec odjela zpět do Česka, kam se za ní měl její vyvolený přestěhovat. „Podle Abdulláha se svou manželkou spolu denně mluví,“ řekl Blesku pákistánský novinář Aršád. Na brzké shledání to ale nevypadá.

Úřady musí Abdulláh obíhat sám

Pákistánec se marně snaží dostat vízum, ale objevují se stále nové problémy. „Abdulláhův sen o cestě do České republiky zůstává stále nesplněn,“ prozradil Aršíd již zmíněnému webu. Prý se stále snaží získat ověření oddacího listu a běhá po úřadech. Na vše navíc zůstal sám, protože jeho žena je v Česku.

„Doufám, že po ověření oddacího listu co nejdříve odevzdám potřebné dokumenty na ambasádu. Manželka ve všech směrech spolupracuje. Neviděl jsem ji tři měsíce. Mám ji rád. Chci k ní rychle jet a obejmout ji,“ posteskl si Abdulláh, který se své ženy nemůže dočkat. Novinář Aršád dodal, že oddací list nebude ověřen bez řádných důkazů a pokud by byla Irena přítomna v Pákistánu, celý proces by se tím ulehčil. Po ověření městem a výpovědi svědků Abdulláh získá potvrzovací certifikát,“ zakončil Aršád.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy