Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Češka (65) se v Pákistánu stala hvězdou: Přiletěla se vdát za o 42 let mladšího kolouška

Češka (65) se v Pákistánu stala hvězdou: Přiletěla se vdát za o 42 let mladšího kolouška
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
rarita
Česká učitelka angličtiny (65) se stala v Pákistánu televizní hvězdou poté, co byla na kanálu UrduPoint odvysílána reportáž s jejím příběhem lásky. Před dvěma měsíci totiž do země přijela, aby se mohla provdat za o 42 let mladšího Abdullaha (23). Ten ji opakovaně na sociálních sítích žádal o ruku, ona zpočátku odmítala, ale nabídku nakonec přijala.

Před dvěma měsíci se do Pákistánu vydala česká učitelka, která přijala nabídku k sňatku. Svého milého poprvé osobně viděla až po příletu do země a v televizní reportáži pro UrduPoint řekla, že je šťastná. V lásce páru není překážkou ani ohromný věkový rozdíl. Zatímco Češce je 65 let, jejímu kolouškovi je jen 23, tedy o 42 let méně.

Romance mezi poněkud nesourodým párem začala na sociálních sítích, kde Abdullah vypisoval své milé zaláskované zprávy. "Žádal mě o ruku přes Messenger a já jsem mu říkala, že si ho vzít nechci. Pak jsem si to ale rozmyslela a nabídku jsem přijala," řekla Češka.

Češka, původně ateistka, se pro manželství s Abdullahem rozhodla konvertovat k islámu. Také se pomalu ale jistě učí paňdžábštině, ovládá zatím ale jen minimum. S budoucím chotěm má v plánu později odcestovat zpět do své vlasti.

Stesk po domově

Žena je v Pákistánu už dva měsíce a po domově a rodině se jí stýská, nehodlá se ale vrátit bez své lásky. Proto se do Česka vrátí teprve v momentě, kdy budou vyřízeny potřebné dokumenty. S Abdullahem plánuje společný život právě ve své domovině.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy