Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Češka (65) provdaná za pákistánského zajíčka mu posílá peníze! Až vyřídí papíry, přiveze si ho domů

Češka (65) provdaná za pákistánského zajíčka mu posílá peníze! Až vyřídí papíry, přiveze si ho domů
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
Vztahové problémy

Vztah mezi českou učitelkou (65) a jejím manželem Abdullahem (23) budí kontroverze od svého počátku. Nejdříve žila s ním v Pákistánu, ale tam se jí zrovna moc nelíbilo, proto je nyní Češka zpět doma a vyřizuje papíry, které jsou potřebné k tomu, aby se za ní mohl její manžel přestěhovat. Každý den si ale prý telefonují. 

Bývalá učitelka angličtiny a němčiny vzbudila značné kontroverze, když si vzala za manžela pákistánského mladíka, s nímž se seznámila před třemi lety na sociálních sítích. Nakonec se Češka rozhodla, že za ním odletí do Pákistánu a provdá se za něj. To se také počátkem letošního roku stalo.

Jejich manželství se ale pro bývalou učitelku pěkně prodraží. Pákistánský novinář Alí Aršád uvedl pro pákistánská média, že Abdullahova rodina není zrovna dvakrát bohatá, a proto platí vše jeho manželka. „Peníze se jen sypou, platí mu dům,” řekl před nějakou dobou deníku Blesk.

Abdullah sice říká, že je do své ženy zamilovaný, ale když byla za ním v Pákistánu, nekupoval jí žádné dárky ani ji nebral na hezké procházky. Bývalá učitelka se do Česka vrátila koncem března a podle dostupných informací vyřizuje potřebné papíry pro to, aby mohl žít mladík zde. „Abdullahova manželka mu prý poslala peníze za nákup oblečení na oslavu Svátku přerušení půstu,” prozradil novinář Blesku, který se ptal, co se děje u páru nového.

Zanedlouho se opět setkají

Podle všeho by se měl pár brzy znovu vidět. Poté, co vyřeší veškeré potřebné papíry, měla by se vrátit zpět do Pákistánu. Ne však na dlouho. Chce se pouze stavit pro svého manžela a přivézt si ho do České republiky. Právě tady chce totiž šťastný pár strávit svůj společný život.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy