Češi zářili proti Italům: Radko Gudas dal gól z půlky hřiště, jeho sestra prožila bolestivou zkušenost

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
MS v hokeji 2019
Tým českých hokejistů v pátek bojoval s papírově nejslabším týmem. Hráli jsme proti Italům a hochům se dařilo dobře. Skóre po první třetině bylo 1:0 pro nás.

V pátek hráli Češi na MS v hokeji 2019 na Slovensku proti Italům. Po úspěšně odehraném zápasu nad Lotyšskem, který dopadl 6:3 pro nás, český reprezentační tým hrál proti papírově nejslabšímu týmu.

Italům se nepodařilo na MS letos vstřelit ani jeden gól. Za čtyři utkání jich však dostali už třicet. Češi se naposledy s Italy utkali na MS v roce 2014 a vyhráli 2:0.

Po první třetině vypadal zápas velmi nadějně. Skóre bylo 1:0 pro český tým. Gól vystřelil Milan Gulaši (33). Pro Gulašiho to byl premiérový zápas na MS.

Sotva začala druhá třetina další gól vstřelil hráč Radko Gudas (28). Do branky se mu povedlo vstřelit z půlky hřiště. Chvíli po něm vystřelil rodák z Kladna Michael Frolík (31). Další gól vypálil Jan Kovář (29) a pár minut po něm vystřelil Dmitrij Jaškin (26) a dal tak pátý gól. Skóre po druhé třetině bylo tedy 5:0.

A poslední třetina nám přinesla vítězství. Konečné skóre bylo 8:0 pro Čechy!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad