Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Češi v Libanonu: Jejich únosci mají napojení na Prahu! V akci jsou tajné služby obou zemí!

Takhle zřejmě celý zamotaný případ začal…
Zdá se, že tajné služby už vědí, proč zmizeli Češi v Libanonu. Celý případ má zřejmě pozadí v Praze a souvisí s mafiány, kteří obchodovali s kokainem. Podaří se s únosci navázat kontakt a začít vyjednávat o podmínkách propuštění?

Libanonská rozhlasová stanice Voice of Lebanon uvedla, že muž, který pětici Čechů před únosem naložil do taxíku, je bratrem muže, který byl v Praze souzen za obchod s drogami.

To znamená, že případ se začal rozehrávat už v Praze, kde soud projednával v prosinci 2014 případ tří Libanonců zapojených do kšeftování s kokainem. Český soud rozhodoval, zda muži kolem Alí Fajáda budou vydáni do USA. Tam by jim za činy spojené s terorismem hrozilo doživotí.

Libanonci totiž mysleli, že prodávají kokain bojovníkům kolumbijské organizace FARC. Ve skutečnosti se jednalo o americké agenty.

Mafián Alí Fajád je podle libanonských médií bratrem Saíba Muníra Taána. Je téměř jisté, že tento taxikář je do únosů českých turistů zapleten.

Češi zmizeli u hranic se Sýrií. V autě se našly jejich cestovní doklady.

Na citlivém případu pracují koordinovaně tajné služby obou zemí. V jaké fázi je vyšetřování nyní, ví jen pár zasvěcených.

Mohlo by vás zajímat

Další články