Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Češi spali pod širákem a smáli se duchovi mrtvé holčičky! Jenže v noci došlo na pomstu…

Mrazivou fotografii vyfotili čtenáři eXtra.cz.
Zdroj: eXtra
Důkaz o existenci duchů přímo v České republice? Skupina přátel si před několika dny udělala výlet do přírody u Dobřichovic, kde se rozhodla i přespat. Po zdejším okolí koluje příběh o holčičce, která se měla poblíž utopit. No a tak se o něm logicky začala bavit i tahle parta.

Dělali si legraci, že už holčičku slyší, jak chodí kolem. Smáli se, popíjeli a bezstarostně fotili. A přesně tak vznikl jeden z nejmrazivějších snímků, jaký jsme kdy viděli. Asi hodinu a půl po příjezdu na tábořiště.

To parta ještě neměla tušení, co vlastně vyfotila. Všichni se v klidu chystali spát, když tu najednou slyšeli kroky. Jeden z přátel to nakonec nevydržel a šel se podívat po okolí, co se děje. Nic ale neviděl. Žádného člověka ani zvíře, prostě nic.

„Jen ho na jednom místě přejel velkej mráz po těle,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z táborníků s tím, že i nadále si z „utopené Míši“ dělali legraci.

Nakonec všichni usnuli. V průběhu noci je ale probudil hořící spacák jednoho z táborníků. Nikomu se naštěstí nic nestalo, ale do smíchu už nebylo nikomu.

Byla to pomsta utopené holčičky? Můžete se sami přesvědčit v galerii, jestli ji stejně jako táborníci vidíte.

Zažili jste podobný případ? Posílejte nám fotografie s vaším příběhem na redakce@extra.cz

Související články

Další články