Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Češi se zamilovali do HÁKOVÉHO KŘÍŽE? Lidé fandí neonacistce z Kauflandu!

Češi se zamilovali do HÁKOVÉHO KŘÍŽE? Lidé fandí neonacistce z Kauflandu!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Kdo by to byl řekl, že kauza pokladní s hákovým křížem vyvolá v lidech až takové reakce. Jedna skupinka Čechů si z prodavačky dělá srandu a druhá je naprosto pohoršena. Bohužel se našli mezi Čechy i takoví, kteří se snažili neonacistické pokladní zastat. Znamená to snad, že nenávistná ideologie Adolfa Hitlera je v Česku tolerována?

Středeční večer patřil v českém mediálním prostoru poněkud neobvyklé osobě. Titulní strany českých zpravodajských serverů plnila prodavačka Miriam z pražského Kauflandu.

Důvodem tak velké pozornosti, která se jí dostala, byl fakt, že zákazníkům markovala zboží s výrazným tetováním s nacistickou tématikou, což jeden z nakupujících nahrál a umístil na Facebook. Vyvolalo to značně bouřlivé reakce. Češi se ovšem rozdělili hned na několik skupin.

Jedni jsou rádi za to, že prodavačku vyhodili, druhým to přijde ubohé a třetí s ní sympatizují.

Někteří lidé se pobuřovali nad tím, že žena, která má na ruce vytetovaný hákový kříž a další nacistické motivy, vůbec může na podobném místě pracovat, a volali po jejím vyhození.

To bylo ze strany Kauflandu vyslyšeno, nicméně podpora nacismu nebyla jediným důvodem vyhazovu brigádnice Miriam. Jak prozradil management Kauflandu redaktorovi serveru Extra.cz, i bez hákového kříže na předloktí by byl její pracovní poměr ukončen, jelikož byla podezřelá z pokusu o vykrádání skříněk ostatních zaměstnanců.

O tom, jak se Češi zamilovali do neonacistky z Kauflandu si můžete přečíst více ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy