Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Češi se semkli a hledají Kateřinu: Odešla od mámy, pak se po ní slehla zem

Zdroj: Facebook, Policie ČR
Pátrání
Pražští policisté pátrají po Kateřině Slavíkové (38), která ve středu večer odešla od své maminky, k sobě domů už však nedorazila. Do pomoci s hledáním ztracené ženy se zapojili i lidé na Facebooku, hromadně sdílejí její fotku i popis. Neviděli jste ji?

Osmatřicetiletou Kateřinu Slavíkovou naposledy spatřili, když ve středu odcházela z bytu své matky na pražském Břevnově. Potom se po ní slehla zem, bydlí přitom ve stejné čtvrti. Policisté ji od pátku intenzivně hledají.

„Katku naposledy viděla její maminka, od té doby o ní nemáme žádnou zprávu a nemáma ani možnost, jak ji kontaktovat,“ uvedli kamarádi na Facebooku, příspěvek už sdílely stovky lidí

Kateřina má dlouhé tmavé vlasy a hnědé oči, občas si nasadí červené brýle. Měří asi 170 centimetrů, při odchodu byla oblečená do zelené sportovní bundy, měla černé boty a černý batoh.

Policisté se obávají o její život. „V tuto chvíli nelze ani vyloučit, že by se mohla nacházet v ohrožení života. V případě, že máte jakékoliv informace o místě, kdy by se pohřešovaná mohla nacházet, předejte je prosím policistům na linku 158,“ vyzývá policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Mohlo by vás zajímat

Další články