Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Češi se opět předvedli: Navážejí se do mrtvých vojáků z Bagrámu! Přizdis*áči…

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Chování některých jedinců nezná hranic. Na obzvlášť nechutná slova diskutujících upozornil syn bývalého premiéra Petra Nečase Ondřej na sociální síti. To, co někteří jedinci dokážou napsat, hraničí se zdravím rozumem!

Již za pár hodin přistane v Praze vládní speciál s ostatky tří vojáků, kteří padli po útoku v Afghánistánu a tato informace poznamenala nejen Česko, ale i mnoho dalších zemí. Lidé jim vzdávají všechnu čest. Děkují za jejich služby a kondolují pozůstalým.

Asi jen stěží by se dalo věřit, že se mezi námi najdou lidé, kteří i v této situaci dokážou vypustit tak nechutné žvásty, že je to jen obtížně uvěřitelné! Ondřej Nečas se k celé situaci vyjádřil následovně:

**„Máme na co být hrdí. Třeba na statečné internetové bojovníky nebojící se plivnout do tváře mrtvých vojáků. Každý den zasedají ke klávesnicím, aby nám ukázali pravdu, bez ohledu na nebezpečí, oproti kterému je patrola v Afghánistánu v podstatě takovou procházkou po náplavce. A na rozdíl od prohnilých žoldáků za to neberou miliony, pracují pro dobro národa zdarma, ve volném čase! Inu, služba je služba. Pohlédněte těmto hrdinům do jejich odhodlaných tváří, protože i s těmihle přizdis*áči, lidským odpadem a dnem společnosti tady žijeme. Není to hezký pohled.“ ** Hrdinové z gauče, jak je Ondřej nazval, se ale opravdu neštítí ničeho! „V pořádku, proto jsou vojáci, ne? Manželky si najdou nové nabíječe a žije se dál. Hlavně ať to opium z Afghánistánu nepřestane proudit,“ napsal jistý Arnošt C.

Další nepochopitelné komentáře naleznete v galerii článku.

Související články

Další články