Již za pár hodin přistane v Praze vládní speciál s ostatky tří vojáků, kteří padli po útoku v Afghánistánu a tato informace poznamenala nejen Česko, ale i mnoho dalších zemí. Lidé jim vzdávají všechnu čest. Děkují za jejich služby a kondolují pozůstalým.

Asi jen stěží by se dalo věřit, že se mezi námi najdou lidé, kteří i v této situaci dokážou vypustit tak nechutné žvásty, že je to jen obtížně uvěřitelné! Ondřej Nečas se k celé situaci vyjádřil následovně:

**„Máme na co být hrdí. Třeba na statečné internetové bojovníky nebojící se plivnout do tváře mrtvých vojáků. Každý den zasedají ke klávesnicím, aby nám ukázali pravdu, bez ohledu na nebezpečí, oproti kterému je patrola v Afghánistánu v podstatě takovou procházkou po náplavce. A na rozdíl od prohnilých žoldáků za to neberou miliony, pracují pro dobro národa zdarma, ve volném čase! Inu, služba je služba. Pohlédněte těmto hrdinům do jejich odhodlaných tváří, protože i s těmihle přizdis*áči, lidským odpadem a dnem společnosti tady žijeme. Není to hezký pohled.“ ** Hrdinové z gauče, jak je Ondřej nazval, se ale opravdu neštítí ničeho! „V pořádku, proto jsou vojáci, ne? Manželky si najdou nové nabíječe a žije se dál. Hlavně ať to opium z Afghánistánu nepřestane proudit,“ napsal jistý Arnošt C.

Další nepochopitelné komentáře naleznete v galerii článku.