Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Češi se na paterčata vybodli a k Vánocům nic neposlali! Kdo rodině nakonec pomohl?

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Rodina to nemá lehké, i když se v období svátku, narozenin či jiných událostí lidé skládali a zasílali finanční dary, letos na Vánoce to byla bída. Vzpomněli si na ně pouze 4 lidé.

Rodina paterčat to vůbec nemá snadné a co se týče období Vánoc, je to pro ně opravdu velmi těžké. I když lidé rodinu podporují a zasílají finanční dary na transparentní účet, není toho mnoho.

Letos jim přispěli pouze čtyři lidé, loni paterčatům poslali skoro 14 000 korun a letos byla situace téměř stejná. Na účet do Vánoc přišlo 13 900 korun. Jedná se o dárce, kteří posílají peníze pravidelně většinou každý měsíc.

Rodina je vděčná za každou korunu, kterou obdrží a pomůže jim ve zpříjemnění svátků paterčatům. Dárci k peněžním darům připsali i poznámky. Například dárkyně, která zaslala 6 000 korun, napsala: "VYBRAT pro děti na dárky letos."

Stejně jako loni, i letos přispěl paterčatům houslista Pavel Šporcl. I když loni zaslal peníze z firemního účtu, letos to udělal pod svým jménem. Umělec zaslal 20 000 korun a nebyl jediný. I když už je po svátcích, přispěli i další lidé, je tedy dost možné, že se objeví ještě několik dalších dárců.

Související články

Další články