Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Češi se definitivně vrátili mezi fotbalovou elitu! Kolik českých hráčů bylo zařazeno na seznam největších fotbalových hvězd současnosti?

Vedení úspěšného Pavla Vrby přineslo opět ovoce!
Petr Čech, Tomáš Rosický a dál už nikdo. Takhle donedávna vypadalo rozdělení nejzásadnějších sil v českém podání a světovém významu na světových trávnících. Nyní se však věhlas povážlivě rozšířil.

A to dokonce na čtyři velectěná jména!

Uznávaný server World Soccer, který každoročně sestavuje žebříček 500 nejlepších fotbalistů světa, totiž letos zařadil do svého výběru nebývale hodně tuzemců.

Zatímco loni byl v žebříčku oceněn tradičně jenom Petr Čech, tak za letošek k němu přibyli i jeho reprezentační kolegové Bořek Dočkal, Vladimír Darida a Pavel Kadeřábek!

Nenominován byl naopak vcelku nepřekvapivě věčný marod Tomáš Rosický.

Žebříčku vévodí podle očekávání hráči z Argentiny, Španělé nebo Němci. Ti by mohli víceméně sestavit hned dva týmy plné hvězd první velikosti nebo talentů.

Velkým zklamáním je naopak nízký počet Angličanů, kterých je pouze 12.

Pro české fotbalisty a fanoušky je však aktuální vyhodnocení nadějným výstupem, který i přes diskutabilní kvalitu domácí soutěže a jejích rozhodčích ukazuje postupný vzestup ze dna do záře reflektorů!

Mohlo by vás zajímat

Další články