Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Češi se chystají profackovat Slováky i v ringu! V Příbrami si to v kleci rozdají přední české a slovenské mlátičky v čele s Godzillou!

Možná je dobře, že se kluci perou v kleci, jinak by taky z Příbrami
mohli v pátek nechtěně udělat kůlničku na dříví.
Zdroj: gcfighting.com
+ Další fotografie

Milovníci zápasů v kleci se mají v pátek v rámci show GCF Challenge: Back in the Fight 3 na co těšit. Nejenže se samozřejmě představí domácí špička MMA, ale i veliká jména ze zahraničí v čele s nadupanou slovenskou enklávou.

Na galavečeru zápasu v osmihranné kleci se představí domácí borci z KBC Příbram, ale i šampióni stylu, který má u nás obrovskou fanouškovskou základnu.

Hned trio zápasníků v našich barvách bude mít za soupeře borce ze Slovenska, a jelikož se jedná o tamní špičku, očekává se vskutku bratrovražedný boj.

Jedním z rohovníků, kteří budou hájit české barvy, bude Roman Vanický, bijec přezdívaný Cobra, jenž zápasil s prakticky kompletní špičkou MMA. Síly v minulosti změřil dokonce s oběma soupeři, kteří se nedávno utkali s absolutní českou jedničkou – Karlosem „Terminátorem“ Vémolou, tedy s Tomášem Kuželou i Petrem „Monstrem“ Knížetem.

Vanický je pekelník pověstný tím, že většinu svých zápasů ukončí před limitem. Dalším, kdo vyzve soupeře ze slovenského týmu, je Jaroslav „Číňan“ Poborský. Populární „Číňan“ v roce 2011 dokonce vyhrál titulový zápas GCF a stal se tak šampionem této organizace. Na svém kontě má velkou spoustu zápasů a hojný počet vítězství s věhlasnými soupeři. Soupeřem současné legendy MMA bude Milan Strnisko ze Slovakai Explosian Teamu.

Hlavním zápasem galavečera bude souboj dvoumetrového Milana „Godzilly“ Jenšíka, který se tvrdě připravuje na obrovského slovenského gladiátora Štefana Krajčího. Tímto zápasem, v němž mají zápasnici v součtu téměř čtvrt tuny, vyvrcholí bratrovražedný česko-slovenský boj.

Představí se i další bojovníci včetně domácích Martina Řehky, Ladislava Erdélyiho ml., Martina Průchy a Lucie Pudilové.

Vstupenky na galavečer můžete zakoupit prostřednictvím portálu www.ticketstream.cz nebo ve videopůjčovně na Náměstí 17. listopadu v Příbrami.

Související články

Další články