Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Češi řvou smíchy, Thajci pojmenovali hospodu KU*DA! Pojďte se podívat dovnitř

+ Dalších 6 fotografií
galerie smíchu
Začněme s trochou nadsázky... Panicové ji marně hledají, gynekologové jí mají plné zuby a turisté z Česka ji mohou nově najít v Thajsku. Veganská restaurace, která byla otevřena ve městě Chiang Rai, má hrdé jméno EAT KU*DA, volně přeloženo Jez ku*du! Mrkněte do galerie, jak to uvnitř vypadá!

Veganská restaurace s úsměvným názvem má dokonce dvě pobočky. Kromě té nové v Chiang Rai je i na ostrově Koh Lanta, na který Češi jezdí velmi často. Název sice pochází z jogistické terminologie od slova kundalini, což znamená životní energie, ale to Čechy samozřejmě nezastavilo a začali o podniku vtipkovat a hromadně sdílet jeho příspěvky. Majitelé restaurace si poprasku na sociálních sítích všimli, ale využili ho ku svému prospěchu a reklamní kampaň vylepšili o chytré dvojsmysly. V menu najdete například „KU*DA jogurt domácí výroby“, otevírací doba je psána „KU*DA je otevřena od 8 do 17 hodin“ a slogany restaurace jsou třeba:

  • KU*DA: sladce jiná
  • KU*DA: je v ní klid i chaos
  • KU*DA: vlez na vlastní nebezpečí

nebo obzvlášť vzletné

  • Nehledej lásku, hledej KU*DU

Provozovatelé prý tímto nenásilným způsobem propagují veganství a zdravý životní styl. O tom, že mají smysl pro humor, není pochyb, ale zároveň se v restauraci dočkáte i gastronomického zážitku. Hosté si nemohou jídlo vynachválit. Takže pokud někdy budete v Thajsku, nezapomeňte si najít ku*du!

Mohlo by vás zajímat

Další články