Tímto způsobem nikoho nikdy nikdo neporazil. Český národní tým předvedl mizerný výkon a nejtěsnější prohra 0:1 se dá považovat vlastně za úspěch. S podobnou hrou se prostě nedá porazit snad nikdo! Jedinou branku zápasu vstřelil Gerard Piqué v 87. minutě.

Dnešní výkon svěřenců Pavla Vrby se dá popsat jednoduše jedním slovem – KATASTROFA. Naši byli prakticky nepřetržitě pod obrovským tlakem. K tomu všemu dělali spoustu chyb v rozehrávce a nedokázali delší časový interval držet míč na kopačkách. Prohra o jednu branku je tak vlastně zároveň výhrou pro náš výběr, protože tohle mohlo skončit i velkým debaklem!

Netušíme, jakou taktiku vlastně kouč naordinoval, ale jestli ji hráči splnili, tak by měl letět. Tohle byla parodie na fotbal, kterou si mohou dovolit maximálně tak hráči San Marina, Malty nebo podobného fotbalového trpaslíka.

Fanoušci ihned na Facebooku komentovali výkon České republiky a názorově se shodovali. „Katastrofa, prozatím nejhorší výkon ze všech, i ta Albánie hraje pro oko fanouška lépe,“ uvedl uživatel Pavel. „Tak takovej připosr…výkon bych čekal od Malty,“ hodně trefně komentoval fanda Namor. „Jsou to nagelované lemry, nedá se na ně koukat,“ nebral si servítky další fanoušek.