Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ČEŠI, PŘIJMĚTE SVOU CHUDOBU A NEÚTOČTE NA EVKU A LUKÁŠE! Svatba roku se změnila v závistivé lynčování

+ Dalších 6 fotografií
Největší slovenská svatba roku nepohoršila zase nikoho jiného než Čechy. Veselka plná peněz, luxusních aut a dobrého jídla. Něco takového si průměrní Češi v životě nebudou moct dovolit. Ty čeká jenom nudná svatba na městském úřadě. A proto taky svůj vztek nedokázali vyjádřit jinak než nadávkami a posměšky na adresu ženicha a nevěsty. Jak ubohé.

Takovouhle svatbu jen tak neuvidíte. Spousta jídla, drahé róby, luxusní auta a honosný obřad. Nevěsta měla šaty ušité přesně podle vzoru Andrey Verešové (36). Tak přesně o takové veselce sní řada českých dívek a žen. Jenomže tyhle se nenarodily do bohaté rodiny, kde používají bankovku pět set euro jako podtácek na skleničku.

Svatba Evky a Lukáše trvala 4 dny. Přípravy na veselku ale zabraly dva měsíce. Nachystáno bylo 400 litrů alkoholu. Zákusků bylo připraveno cca 2000 kousků. Celá veselka pak podle webu cas.sk spolkla 35 tisíc eur, což je necelý milion korun. Dorazilo 80 hostů, kterým zahrálo 14 muzikantů.

Když se video z honosné svatby dostalo ven, ihned ho začaly komentovat davy lidí. A především Češi. Ti mohli samou závistí puknout. Začali nevěstě nadávat do vypasených prasnic a sviní. A po tom, co Češi zhlédli video, kde svatebčané trhají na kusy bankovky a házejí je po nevěstě, mohli si závistí vytrhat žíly z těla.

Ale co jiného jim zbývá? Pokud jste chudobou prolezlí skrz naskrz a nezbývá vám nic jiného než se brát na městském úřadě, pak logicky budete zuřit, když uvidíte tak nádhernou svatbu. Evka a Lukáš měli luxusní svatbu plnou zlata a drahých šperků.

Náležitě si svůj den užili a Češi se z toho mohli zbláznit. Nevybíravé poznámky, že ženich s nevěstou vypadají jako prasata před porážkou, jsou jen důkazem toho, jak asi za obrazovkami počítačů chudina musela zuřit.

Češi by se měli vzpamatovat, popřát novomanželům dlouhý a spokojený život, přestat se chovat jako závistivé svině a přijmout svou chudobu.

Související články

Další články