Ještě ani nedozněla kauza ohledně muslimky v burkinách pražského aquaparku a už je tu další konflikt. „Pořádali jsme výlet pro třináct dětí. Jedna z žen, která byla s námi jako vedoucí, nosí na hlavě šátek. Najednou k nám přišla cizí paní, která si nás začala fotit. Paní se šátkem k ní přišla a poprosila ji, aby fotky smazala. Na to konto jí fotící začala nadávat, kopat do ní a dokonce škrtit,“ popsala svědkyně Blesku.

Celý případ řeší policie a svědkyně byla z chování ženy v šoku. Navíc napadené nikdo nepomohl a všichni jenom zírali, co se děje.

Ačkoliv se Češi stavějí k muslimům u nás hodně negativně, tak vyhrocené chování ze strany ženy s fotoaparátem nechápou.

„Přijde vám v pohodě někoho napadnout jenom kvůli tomu, jak vypadá? Mně tedy ne!“ vzkazuje čtenářka Miroslava. „A pak, že muslimové jsou horší než zvířata. Sami jste jak divoká zvěř!“ říká v diskuzi František a jeho komentář si vysloužil desítky lajků.

„Kdyby si vás někdo fotil a vy byste ho požádal o smazání fotek a místo, aby vám vyhověl, tak vás napadne a bude do vás kopat… bylo by to ok?“

Češi jsou sice k muslimům velmi nedůvěřiví a jenom málokdo se s muslimem v životě vůbec bavil, ale útok takového kalibru na sociálních sítích odsoudili.