Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Češi porazili Kanadu! Minimálně v tom, jak krásné mají přítelkyně. Ty NEJVĚTŠÍ SEXBOMBY najdete v naší fotogalerii!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Češi dvě hodiny po půlnoci vstoupí do Světového poháru a hned na úvod je čeká nejsilnější možný soupeř. Kanada je velkým favoritem. Pokud bychom ale měli srovnat přítelkyně českých a kanadských hokejistů, tak tam jasně vítězíme!

K hokeji samozřejmě patří i krásné ženy. Nejde jen o fanynky, ale hlavně o partnerky hokejistů. My jsme pro vás našli ty nejlepší z obou táborů. Jak drsný souboj mezi Českou republikou a domácím výběrem Kanady dopadne?

České holky byly, jsou a budou vždy nejkrásnější na světě. A naši hokejoví borci si umí vybrat.

Ondřej Pavelec (29) těsně před turnajem sbalil silikonovou krásku Terezu Budkovou (25). Frolík (28) už delší dobu chodí s Dianou Kobzanovou (34) a to je pořádná kočka. Luxusní kočičku má doma i Sobotka nebo Červenka.

Kanaďané jsou sice v tomto pozadu, ale také se nemají špatně. Supertalent Crosby chodí s Kathy Leutner. Hodně obdařenou krásku má také Toews.

Takový Marchand, ten nic nepodcenil a s Katrinou je dokonce již ženatý.

Tak uvidíme, jak to v noci dopadne na ledě. V každém případě souboj ženské krásy je za námi a tam vyhráli naši borci. Snad to podobně dopadne i ve vzájemném souboji, i když buďme realisté. Javorové listy jsou poslední roky zcela suverénní a každý bod by byl malým zázrakem.

Související články

Další články