Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Češi odvrátili šokující senzaci! Korejský výběr hokejisté porazili jen 2:1

Byla to velká dřina!
Byla to dřina! A nechybělo mnoho a korejský hokejový výběr se na ZOH mohl postarat o obrovskou senzaci. Korejci vedli nad českým týmem 1:0. Nakonec k senzaci nedošlo a Češi vyhráli 2:1. Utkání je ale velkým varováním před dalšími zápasy.

Zdá se, že na olympiádě skutečně nebude slabých soupeřů. Předpokládalo se, že Jandačův výběr Korejce v pohodě smete. Jenže to byl velký omyl.

Český nároďák se utkáním doslova protrápil. Korejci se v první třetině dostali do vedení a pak to byl boj o každý centimetr ledu, i když se Česku povedlo skóre otočit.

V závěru utkání domácí tým sahal po šokujícím vyrovnání. Korejci odvolali gólmana Daltona a hnali se za gólem na 2:2. V posledních sekundách stálo nad českým týmem i štěstí, to si musíme přiznat.

Utkání je velkým varováním před dalším zápasem. V sobotu český nároďák vyzve Kanadu. V neděli nás pak čeká výběr Švýcarska.

Mohlo by vás zajímat

Další články