Konec. Další zápas už Vrbovi svěřenci na turnaji neodehrají. Paradoxně dnes odehráli nejlepší zápas na turnaji, konečně to byl fotbal, na který se dalo dívat. Naši ale nevyužívali šance. Dvě tutovky měl Pavel Kadeřábek, velkou šanci zahodil i Plašil a Sivok dokonce nastřelil tyčku!

Turkům zápas vyšel skvěle po stránce efektivity. Během zápasu totiž neměli územní převahu, ale velmi dobře zachytal jejich brankář a nedělali takové chyby jako český výběr, který si góly vlastně nastřílel sám. Fanoušci samozřejmě nenechali nic náhodě a naše borce si vzali do parády.

“Nejhorší tým turnaje. Dělají ostudu ČR. Nevědí, co s balonem, samá chyba, hlavně že furt machrujou. Absolutně si nezasloužíme být ani v základní skupině na turnaji,” shrnul naše výkony na Facebooku uživatel David.

“Podtrženo, sečteno: Kvalita našeho fotbalu na mezinárodní scéně je opravdu katastrofální. Úroveň naší ligy je toho jen důkazem,” velmi výstižně reagoval další fanoušek. “Banda kret…! Neumí si ani zpracovat balon! Žádný nápad, snadno čitelná hra. S tím ať jdou do prd… Dávno nemáme co dělat na evropské scéně,” nešetřil kritikou fanoušek Štefan.

No uvidíme, jestli u kormidla české repre zůstane Pavel Vrba. Na Euru totiž jeho tým naprosto selhal. Reprezentace je teď pro smích a tuto nálepku bude mít i několik dalších měsíců, minimálně do dalšího velkého turnaje…