Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Češi jsou v posteli nýmandi? 4 důvody, proč si to věřící Rozina musí rozdat s černochem

+ Dalších 36 fotografií
ULICE
GLOSA: Takový poprask kolem jednoho černocha v nejlepším seriálu v Česku snad nikdo nečekal. Co s Čechy dokáže postava tmavé pleti v Ulici, jsme se mohli přesvědčit na sociálních sítích. Nenávistné komentáře jsou místy naprosto hloupé a absurdní. My vám přinášíme 4 jasné důvody, proč je sex s černochem lepší než s českými chlapci.

1. Plné a velké rty

Černoši mají jednu velkou výhodu, a to tu, že mají šťavnaté, plné a velké rty. Přesně tohle holky na chlapech zbožňují. Není nic horšího, než když vás políbí uslintaný nýmand, u kterého máte pocit, že líbáte chcíplou zvěř. Rozina si je této výjimečnosti určitě vědoma a snad nebude tak hloupá a neukončí románek s někým, kdo má rty jako samotné nebe. Victorovi se rozhodně nemůže rovnat nějaký český ošmelka.

2. Nejkrásnější děti

Co si budeme nalhávat, všichni moc dobře víme, že čokoládové děti patří mezi ty nejkrásnější a nejrozkošnější. Pokud Rozina zůstane s Victorem, může se těšit na barevné potomky, které jí budou v Ulici všechny staré báby závidět. Bělochů je všude mraky, ale malých černošských dítek jako šafránu.

3. Pižmo

Najde se spousta žen, které vám řeknou, že na ně černošské pižmo působí jako silné afrodiziakum. Samozřejmě, že jsou i takové ženy, kterým smrdí. Ale Victor není žádný čerstvý úlovek Roziny, takže tady už je předem jasné, že Róze budou černoši vonět. Ať už se přikláníte na jakoukoliv stranu, jedno je jasné: černošské pižmo je rozhodně příjemnou změnou po pižmu z piva a rumu.

4. Velké přirození

Je to sice klasické klišé, ale je to pravda. Mezi černochy jen stěží natrefíte na takového, který by vás svými rozměry v posteli zklamal. A Rozina, ač je zapřisáhlá křesťanka a ještě nedávno si odříkávala modlitbu před spaním, nyní zatoužila po úplně jiné divočině a my jí to samozřejmě schvalujeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články