První finálové kolo SuperStar máme za sebou. Během celého večera mohli diváci sledovat, jak jsou na tom soutěžící pěvecky, tanečně a jak si dokážou podmanit publikum. Některým se to povedlo opravdu na jedničku a druzí zase pokulhávali.

Na první pohled šlo poznat, že dívky mají v tomto kole převahu. A evidentně si toho všimli i diváci, kteří se rozhodli, že do dalšího finále nepostoupí Richard Chovan a Dominik Gerda. Z holek opravdu po všech stránkách zaválela Adéla Kvitová.

Naprosto si podmanila jak publikum, tak porotu. Zazpívala Edge of glory od Lady Gaga a byla fenomenální. Přesto se našli lidé, kteří krásku absolutně nešetřili. „Vypadá lacině. Nechápu, proč se ty holky oblékly jako štětky,“ rozčiluje se jeden z komentujících.

„Outfit od Adély byl vulgární a absolutně nevhodný,“ stěžuje si další. Tihle fanoušci svými názory akorát dokazují, že jejich vkus a myšlení je tak čtyřicet let pozadu a mělo by jim být okamžitě odebráno právo používat sociální sítě a cokoliv komentovat.

Všichni moc dobře víme, že česká SuperStar nikdy nedosáhne světových měřítek, ale proč se tomu alespoň minimálně nepřiblížit? Možná by nebylo nic proti ničemu, kdyby si na chvíli vytáhli hlavu ze svého zadku a podívali se, jak se oblékají světové celebrity na svá vystoupení.

Adéla měla perfektní outfit a klidně by se na ní stylisté mohli vyřádit ještě o trochu více. Češi by byli nejspíše spokojeni tehdy, kdyby Adéla vystupovala v kostýmku soudružky z osmdesátých let. Doufám, že to Adéla v příštím kole rozjede ještě více.