Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ČEŠI JSOU NÁROD HLOUPÝCH POKRYTCŮ! Když se daří, skáčou hrdostí! Když se nedaří, promění se v bestie

To zase bylo v alejích… Hrdosti!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Kdybyste chtěli hledat ve světě druhý národ, který je Čechům na chlup podobný, nepodaří se vám to. Češi patří mezi nejbizarnější lidi široko daleko, kteří si často nevidí do pusy. Mnohokrát si protiřečí, ale to jim nezabrání, aby sypali jeden názor za druhým, protože trpí utkvělou představou, že je neustále chce někdo poslouchat. Hrdost je jejich oblíbené slovo, ale samozřejmě podle situace. Češi jsou vypočítaví pokrytci a já vám řeknu, jak se zase předvedli!

Hop, hop, hop, kdo neskáče, není pokrytec!

To se zase jednou Češi ukázali v pravém světle. Prozatím jediné, co náš křehký národ zajímalo ve spojitosti s olympiádou v Riu, bylo oblečení našich reprezentantů. Jak jste si mohli všimnout, outfity byly docela dost zvláštní a vzbudily vlnu posměchu po celé naší republice. A přesně proto jsou na všech možných sítích tolik diskutované. Kdyby oblečení, ve kterém naši sportovní zástupci jeli do Ria, bylo bez jediné chybičky, věřte mi, že by to ani náhodou nevzbudilo tolik zájmu.

Téměř nikdo se ani slovem nezmínil o konkrétních sportovcích a možnostech, jak by se jim letos mohlo dařit. Valná většina diskutujících na různých serverech pouze kritizovala sportovce, že neustále drží mobil v ruce a fotí selfíčka. Takhle komentují ti, kteří místo aby zvedli zadek od počítače a zdrželi se stupidních komentářů, raději kopou všude kolem sebe. A když už ho náhodou zvednou, tak jenom proto, aby si mohli jít chytit dalšího Pokémona. Náš národ je místy opravdu nechutně zvrhlý.

Já si myslím, že v žádném případě není špatné poukázat na něco, co je přinejmenším hodně divné. Naše výprava opravdu ve stejnokrojích vypadala jako zástup strašidelných klaunů nebo chodící reklama na film Chlapec v pruhovaném pyžamu. Ale ono bohatě stačí se o tomhle tématu zmínit jednou, zasmát se, mávnout rukou a jít dál. Ale to byste nemohli být v Česku. Tady si každý přešlap lidé vychutnají až do posledního sousta. A dvakrát tolik, když se jedná o národní tým, který má jet reprezentovat Českou republiku na letní olympijské hry. Když chcete, Češi, kolem sebe kopat, nehrajte si vzápětí na hrdé patrioty!

Všechno se ale změnilo dnešním ránem, kdy dorazily informace, že Lucie Šafářová a Barbora Strýcová porazily duo sester Williamsových.

Najednou se z národu, který nenechal na našich reprezentantech nit suchou, stali patrioti, kteří jsou náramně hrdí.

Tohle je podle mého názoru prvotřídní nechutnost. My, jako Česká republika bychom měli našim sportovcům fandit od první chvíle, nehledě na to, jak v Riu dopadnou. Jenomže Češi jsou primitivní pokrytci, kteří dokáží být nadšení a podporovat olympioniky až v případě jejich výhry. Dnešním ránem zaplavily sociální sítě statusy, které hýřily samými superlativy na naše dvě tenistky. Všichni je rázem opěvují a jejich jména vyzdvihují až do nebes a nezapomenou dodat, jak jsou na Českou republiku pyšní.

Tohle akorát dokazuje, jak Češi nemají žádný charakter. Hrdí jsou jen tehdy, když se daří. Jakmile se zase přestane dařit, uvidíte tu změnu. Začnou kopat do sportovců a v diskuzích si neodpustí sprosté a stupidní komentáře. Ještě naši infantilní spoluobčané zapomněli komentovat znečištěné Rio. Ale to určitě přijde. Tohle jde totiž našemu národu nejlépe!

Související články

Další články