Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Češi jsou hyeny. Nepochopíte, co vzkazují mrtvé Kristýně z Prostřena

Tohle si Kristýna nezasloužila.
Zdroj: Facebook.com/www.krimi-plzen.cz
+ Další 3 fotografie
To by nebyl český národ, aby si do mrtvoly ještě nekopl. I když Kristýna z Prostřena na svou zálibu v rychlých autech krutě doplatila, tak to asi některým lidem nestačí a ještě do ní rýpají i po smrti. Jako by už tak nebylo hrozné, že mladý život vyhasl, ještě jí přisadíme další ránu, až to hraničí s hyenismem. Co lidé nadané kuchařce vzkazují do motoristického nebe?

V neděli se sympatická Kristýna vybourala a bohužel už jí nebylo pomoci. Stalo se to poté, co se honili s přítelem auty po nerovné silnici a ona vyjela z vozovky. Její největší vášeň v tuningu a rychlých autech se jí stala osudnou. Poslední, co viděla, tak bylo její vysněné auto Seat Cordoba, které si pořídila teprve začátkem roku.

Jenže ani tato tragédie neobměkčila české povahy a Kristýně to i po smrti pořádně naložily.

„Když si to auto koupila nedávno a jela s tím takovou palbu?“

„Když jela jako magor, neměla takhle jezdit, jednoduchý.“

„Pokud si koupím auto, nepoženu ho hned na pilu jak blázen. Musím si nejdřív ověřit, co si s tím autem můžu dovolit.“

A tím to nekončí. Debaty se teprve po prvotním šoku rozjíždějí. Bohužel moc lichotivých věcí by se o sobě usměvavá milovnice aut, vaření a zvířat nedozvěděla. Tak snad je jí zem lehká a už si to brázdí po nebeských silnicích.

Související články

Další články