Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Češi fandí neonacistům?! Neuvěříte, jaká kapela letos soutěží o Slavíka!

Kapela, která se živí šířením rasismu, homofobie a nenávisti obecně
skončila už loni čtvrtá, takže jí vůbec nic nebrání v tom, aby letos
stanula na pódiu po boku Kabátů a Kryštofů!
Zdroj: facebook.com
Anketa Český slavík Mattoni každoročně nenabízí příliš překvapení. Vláda Karla Gotta a Lucie Bílé je narušena jen málokdy a celý večer se odehrává podle 20 let starých (prověřených) not. A Čechy už to asi příliš nebaví! Rok od roku totiž do ankety nominují šílenější lidi!

Loni to byl rapper Řezník, který byl nepochopitelně vyřazen z ankety Hvězda internetu, a letos došlo i na kapelu Ortel. Hudební uskupení, jež nabízí tuctový hospodský rock nevalných kvalit, míří mezi 8 nejlepších kapel Česka!

Společně s nimi pak soutěží o titul nejoblíbenějšího zpěváka i jejich kreativně pojmenovaný frontman Tomáš Ortel. Ten mimochodem působil v kapele Conflict 88. Ty šťastlivce, kteří jsou nepolíbeni neonacistickou hantýrkou, upozorňujeme, že číslo 88 je způsob plešatých prosťáčků, jak opsat slovní spojení „Heil Hitler“ tak, aby úplně všichni nepoznali, co jsou vlastně zač.

Shodou okolností je to pak většinou rovněž nejvyšší dosažitelné IQ této menšiny.

Kapela, která se živí šířením rasismu, homofobie a nenávisti obecně skončila už loni čtvrtá, takže jí vůbec nic nebrání v tom, aby letos stanula na pódiu po boku Kabátů a Kryštofů! Co na to pořadatelé? Nic… Alespoň se bude letos někdo dívat.

Související články

Další články