Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Češi a sandály: Pánské trendy pro léto 2020

Češi a sandály: Pánské trendy pro léto 2020
Zdroj: Alones / Shutterstock.com
Trendy

Letní sezona už fakticky odstartovala a všichni se těšíme, až teploty ještě více vystoupají a my budeme chodit v maximálně pohodlném a úsporném oblečení. Stejně tak si samozřejmě vybereme nějaké jednoduché boty, v nichž nám bude příjemně. Optimální volbou jsou především sandály.

Vždyť právě v nich se cítíme naprosto pohodově a dokážou nabídnout tolik potřebný komfort. Navíc vypadají perfektně. Ostatně na trendy v této oblasti pánské obuvi se podíváme mnohem podrobněji právě v tomto článku. Zaměříme se prakticky na všechny druhy sandálů, které jsou aktuálně na trhu.

Městské vycházkové sandály v mnoha variacích

I při volbě nových sandálů je nezbytné přihlédnout k tomu, kam v nich vlastně budete chodit. Existuje několik typů, jež se vybírají dle toho, zdali je budete mít na nohou v přírodě, městě nebo při sportování. V každém případě musí dokonale sedět a hezky vypadat. Co se týká městských sandálů, tak většinou převládá jakási klasiky, nicméně setkat se lze i s mnoha různými nadčasovými variacemi. Nejčastěji se volí modely vyroben z přírodní kůže. Jinak jsou výborné i sandály z textilu. Ty mají standardně zapínání na suchý zip, případně sponu. U městských modelů oceníte určitě specifickou podešev a stélku. Při celodenní chůzi na tvrdých površích typu asfaltu a betonu se budete cítit maximálně komfortně. I stélku lze volit v mnoha podobách. Typické jsou například ortopedické, protiskluzové, masážní a jiné.

Outdoor láká i v sandálech

Vyrazit někam do přírody v sandálech už není na rozdíl od dob minulých žádným velkým problémem. Svědčí o tom ostatně také slevy a slevové kupóny do obchodu eObuv.cz Ty se využívají v této oblasti stále častěji. Vybírat je možné u outdoorových modelů z otevřených nebo uzavřených bot. Uzavřené sandály se vyznačují zarytými prsty a mnohdy také patou. Otevřené mají jenom pásky a nic jiného. Outdoorové variace jsou typické zesílenou kvalitní podrážkou, která vám pomůže při zdolávání mnohých nerovností. Budete se cítit bezpečně jak za sucha, tak i na mokrém povrchu. Určitě dbejte na to, aby byly boty maximálně vzdušné. Nohy musí při procházkách přírodou jednoznačně dýchat.

Které sandály nepodléhají módním trendům?

Ano, dokonce i s takovými pánskými botami tohoto typu se lze bez problémů setkat. Jde třeba o varianty sportovní vyznačující se často různými barvami a neotřelými tvary. Módní trendy jsou také nepodstatné u sandálů vodních a ortopedických. Tady se také prakticky nic moc nemění.

Je libo hubnoucích sandálů?

Zajímavé jsou také sandály Walkmaxx, které by měly napomáhat k hubnutí. Pánové často postavu až tolik neřeší, nicméně shodit nějaký ten kilogram navíc rozhodně stojí za to. Zmiňované sandály by to měly dokázat. Pomáhají totiž tvarovat nohy a postavu. Hodí se prakticky pro jakékoli nošení. Záleží pouze na vás samotných. Tradičně se obouvají na procházky městem, přírodou, parkem se psem a podobně. Sandály by měly pomoct zbavit se nepříjemných bolestí spojených s nevhodným postavením páteře a nesprávnou chůzí. Zároveň taktéž pomáhají spalovat kalorie, a to fakticky na každém kroku. Uvolnění napětí v oblasti zad je pro většinu z nás nesmírně důležité. Vždyť se přece nechceme hrbit a každý den i při obyčejné chůzi trpět!

Sešmatlané staré sandály patří do koše

Jednoznačně! Pokud máte doma nějaké obnošené starší boty tohoto typu, určitě se jich zbavte. I ty nejnovější modely nejsou nijak výrazně drahé, takže si můžete být jistí tím, že vás nákup nezruinuje. Ostatně vyplatí se také využít speciální slev, které najdete na Bonipo.cz Ušetřit díky nim můžete nemalé finanční částky.

Související články

Další články