Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Češi a POKRYTECTVÍ okolo smrti Věry Špinarové: Kde jste všichni byli, když neměla co jíst?

+ Dalších 11 fotografií
Zpráva o smrti populární zpěvačky zasáhla hodně celebrit a umělců. Takže v současné době mají všichni potřebu se vyjadřovat k zesnulé Špinarové a zahrnují nejenom sociální sítě jejími nejpopulárnějšími songy. Není to ale jen hrané pokrytectví? Kde všichni tito lidé byli, když Věra Špinarová neměla co jíst? Na Facebooku se však také vyjádřil mluvčí Patriotů Daniel Rovný.

Ze všech médií se dozvídáme o smrti oblíbené zpěvačky, která to však neměla vždy v životě jednoduché. Ale tak už to bývá. Když člověk stojí na vrcholu slávy, každý je s ním kamarád, ale ty opravdové přátele poznáte až tehdy, když spadnete na úplné dno. Tohle téma rozčílilo i Daniela Rovného.

"Dnes jsou všichni smutní, že nás Věra Špinarová opustila, ale kdo si na ni vzpomněl v devadesátých letech, když neměla co jíst?“ ptá se Rovný.

"Když sedm let přemýšlela, zda si může koupit suroviny na lečo a kus chleba? Kdyby ji pak pan Václav Fischer nepostavil zpět na nohy, bůh ví, jak by skončila! Jen díky němu prožila neuvěřitelný comeback. Dnes si podnikání Václava Fischera bere kdejaký nýmand do pusy, ale udělal toho mnoho dobrého. Třeba naučil občany ČR opět cestovat bez salámů a paštik. Takže status o Věře Špinarové končím tím, že děkuji Václavu Fischerovi za to, jak jí pomohl."

Nyní všichni na Věru vzpomínají jako na nezapomenutelnou pěveckou legendu. A jak to tak chodí, najdou se i tací, kteří by se na smrti zpěvačky rádi přiživili.

Na Věru Špinarovou zavzpomínala i Dagmar Havlová "Věra s Víťou Vávrou mě pozvali na svoji svatbu před mnoha lety. Zdá se mi, jako by to bylo včera. A je pro mě naprosto neuvěřitelné, že tato mimořádná zpěvačka a silná žena s nezdolnou energií už tady není. Ať odpočívá v pokoji."

Související články

Další články