Festival v Karlových Varech odstartoval a hvězdy, které se ho letos účastní, se předvedly na červeném koberci. Na zoubek jejich módnímu vkusu se podívala naše ostrá břitva Alenka Šafratová.

Radost jí udělala Jana Plodková, která oblékla zajímavý třpytivý model. „Jana patří do oné malé skupinky žen, které by se z fleku mohly procházet po zahraničních kobercích jakékoliv barvy a nikdy by svým outfitem ostudu neudělaly,“ myslí si Alenka.

Stejně milá byla i k Janku Bartoškovi, kterému nebylo co vytknout. „Jablko vážně nepadlo daleko od stromu. Janek zraje jako víno. Stejně jako jeho otec,“ chválila Šafratová.

Pořádně to naopak schytala Tereza Voříšková, jejíž módní kreace patřila k tomu nejhoršímu, co bylo na červeném koberci k vidění. „Fórek se smokingem přes šaty by byl super, kdyby si ho opravdu oblékla. Takhle jí nevzhledně plandají rukávy a vypadá, jako kdyby ve Varech přišla o obě ruce. V kombinaci s průhledným materiálem na šatech je učiněná chytrá horákyně. Oblečená – neoblečená, učesaná – neučesaná,“ nenechala Alenka na Voříškové nit suchou.

Ohromnou pochvalu si vysloužil slovenský zpěvák Pavol Habera s partnerkou Danielou Peštovou. „Za mě jednoznačně nejkrásnější pár z celé karlovarské plejády. Dostáli všemu – od dress code, přes vkus, až po to, že jsou oba prostě k zulíbání,“ poslala jim Alenka pomyslný palec nahoru.

U Aleny Mihulové byly pocity velmi rozporuplné. „Víte co? Někde je vlastně všechno dobře. Ale i přesto výsledek nefunguje. Možná je to tím, že šaty s roztomilým zdobením by byly vhodnější pro poněkud mladší ženu. Nalijme si čistého vína – pro mnohem mladší ženu,“ shodila výběr sympatické herečky naše Alenka.