Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Červencový úplněk ve Vodnáři: Otevře staré rány, objeví se zlé výčitky ale i možnost lásky

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
úplněk

Úplněk ve Vodnáři nastane v sobotu ve 4:36. Už od brzkého rána tak bude působit na naše emoce a rozhodovací schopnost. Víte, co čeká právě vás? Tradičně se během úplňku nedoporučují žádné lékařské zákroky. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O úplňku se ve vás otevřou staré rány, o kterých jste už ani nepřemýšleli. Budete mít potřebu je okamžitě řešit a přijdou tak výčitky vůči vašim blízkým. Pokuste se jich vyvarovat. V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přichází ideální čas na to, abyste požádali vesmír o lásku. Hvězdy jsou vám nakloněny a vaše přání bude vyslyšeno. Využijte energii úplňku ke svému prospěchu. V galerii najdete, čemu se raději vyhnout.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dejte prostor k tomu, aby minulost odešla. V budoucnu vás čeká mnoho dobrého, co už za dveřmi čeká, až otevřete. V galerii najdete, co dalšího vám úplněk přinese.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Úplněk vám přinese velkou příležitost, zejména v pracovní oblasti. Buďte jí otevřeni, ačkoli to ze začátku nebude vypadat lákavě. V galerii najdete, co vám při úplňku udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Věřte svému srdci a následujte ho. Hledáte odpověď, kterou máte přímo před nosem. Jen ignorujete naprosto jasná znamení. V galerii najdete, jaké výzvy vás čekají.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Úplněk vám přinese uvědomění, co se zdraví týče. Oblasti, které jste dlouho zanedbávali, se přihlásí o pozornost. Tentokrát se na ně zaměřte. V galerii najdete, co dalšího vás o úplňku čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Už před úplňkem jste mohli pociťovat rozbouřené emoce a návaly vzteku. Máte mnoho nedořešených záležitostí, které se nyní projeví naplno. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše tajná láska vám zřejmě nedává příliš najevo, že by vám byla oddaná. To vás vrhá do smutku a zmatení. Během úplňku by se mělo vše vyřešit. V galerii najdete, na co se o úplňku zaměřit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vyrazte do společnosti! Možná budete chtít strávit nějaký čas o samotě, ale venku vás čeká zajímavá příležitost. Utřídíte si tak myšlenky, které vás tíží. V galerii najdete váš tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Během úplňku si dejte pozor zejména na kosti, úplněk ve Vodnáři na ně působí. Snadno byste tak mohli někde zakopnout a způsobit si vážný úraz. V galerii najdete, na co se můžete zaměřit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nedělejte ze svého života zbytečné drama, vše dobře dopadne. Možná se teď bojíte a nevíte, jak vše zvládnete, ale Vesmír má pro vás dobrý plán. V galerii najdete, co vás o úplňku rozčílí.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte víkendový úplněk své domácnosti a péči o ni. Přinese vám to vytoužený klid a harmonii. Čistý domov, čistá hlava. V galerii najdete, jaké tajemství se může o úplňku provalit.

Související články

Další články