Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Čerstvý ženáč Jakub Vágner se stane otcem: Víme kdy a uniklo i pohlaví a jméno miminka

Svatba se uskutečnila na Vltavě.
Zdroj: Se souhlasem Jakuba Vágnera
+ Další 3 fotografie
RADOST

Jakub Vágner (39) ještě donedávna působil tak, že se snad nikdy pořádně neusadí, hlavní roli v jeho životě hrály ryby. Přesto se před pár dny oženil, navíc se také brzy stane tátou. Redakce eXtra.cz zjistila, kdy se má jeho první potomek narodit.

Jakub Vágner bude mít holčičku

„Když už je to venku, tak ano, Jakub a Claudia se už těší na miminko. Řekli nám to na svatbě jako překvapení. Vypadá to, že to bude holčička a že se bude jmenovat Kája,“ dozvěděli jsme se od umělce Karla Vágnera, pyšného otce Jakuba.

Větší radost už ani nemůže mít, když se vnučka bude jmenovat po něm.

Kdy se narodí

Narodit by se jim měla v březnu. Jestli do té doby bude Jakub chtít ještě jet na ryby, to nevím, ale pokud ano, budu mu to vymlouvat. Ale on se vrátil z ryb i den před svatbou, do té doby byl ve Francii,“ směje se.

I když půjde už o jeho osmé vnouče, nemůže se dočkat.

„Všechna svoje vnoučata miluju stejně, žiju pro ně. Ani s dárky pro ně nemám starost, většinou to totiž nechávám na maminkách a hlavně na babičkách,“ usmívá se hudebník.

Místo mozku kapra

Rybář Jakub Vágner měl v předchozích vztazích docela smůlu. Je těžké udržet si partnerku, když je člověk věčně u vody.

Když mu nějaké ty předchozí holky řekly: ‚Buď já, nebo ryby!‘, bylo jasné, jak se rozhodne. Naštěstí jeho žena je nyní také rybářka. Oba mají v hlavě místo mozku kapry,“ dodává s humorem hrdý otec novopečeného ženicha a nastávajícího táty.

Související články

Další články