Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Čerstvý ženáč Ben Affleck slaví padesátiny: Po Garner a Bond girl ho zpět ulovila Jennifer Lopez

Herec Ben Affleck slaví kulaté 50. narozeniny.
Zdroj: showpix.cz
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
NAROZENINY

Americký herec, režisér a scenárista Ben Affleck slaví 50 let. Po letech, kdy jeho ložnicí prošla řada známých žen, se vrátil ke zpěvačce Jennifer Lopez, kterou si vzal dokonce za ženu. Podle deníku Daily Mail si manželé koupili i společné hnízdečko lásky.

Když byl Ben Affleck ještě malý kluk, jeho otec bojoval s alkoholem. Problémy měl tak velké, že se Benovi rodiče v jeho dvanácti letech rozvedli.

Slavné role Bena Afflecka

Affleckova máma si přála, aby z jejího syna byl jednou učitel. Nakonec si ho ale vzal pod svá křídla rodinný přítel, divadelní režisér David Wheeler, který v něm viděl obrovský herecký potenciál.

Na střední škole se Affleck skamarádil s Mattem Damonem. Spojovalo je nadšení z herectví, nerozlučná dvojka tak společně začala navštěvovat lekce dramatu a po studiích odjeli hledat štěstí do New Yorku.

Ben Affleck strávil několik měsíců studiem španělštiny, rok a půl však navštěvoval taky prestižní soukromou uměleckou školu.

Na začátku své filmové kariéry hrál malé role, čím častěji se ale ve filmech objevoval, tím více si pak troufal na celovečerní filmy.

Své fanynky okouzlil ve válečném snímku Pearl Harbor či v Armagedonu. Výčet jeho filmů je ale daleko pestřejší a nechybí v něm kousky jako Dobrý Will Hunting, Zamilovaný Shakespeare, Argo či Liga spravedlnosti.

Oblíbený herec je držitelem několika prestižních ocenění, jako jsou Zlaté glóby, Oscaři či Ceny BAFTA. Na svém kontě má však i několik neoblíbených Zlatých malin.

Stejně jako jeho otec však bojoval taky s alkoholem, se kterým začal mít problémy na prahu dospělosti. Od roku 2001 se snažil s alkoholem bojovat, ale definitivně ho dostal na lopatky až o šestnáct let později.

Partnerky Bena Afflecka

A co Ben Affleck a ženy? Po tomhle krasavci ženy šílely a jeho náručí prošlo několik slavných krásek. Začalo to herečkou Gwyneth Paltrow, se kterou randil dva roky. Poté na dva roky jeho srdce zahořelo láskou ke zpěvačce Jennifer Lopez, kterou už před lety požádal o ruku, ale k veselce tehdy ještě nedošlo.

Oženil se však s herečkou Jennifer Garner, se kterou má tři děti – dcery Violet Anne a Seraphinu Rose Elizabeth a chlapce Samuela. V roce 2015 se ale jejich manželství rozpadlo a o dva roky později se rozvedli.

Benovu kouzlu podlehla taky televizní producentka Lindsay Shookus, kterou v roce 2019 vystřídala kubánská herečka Ana de Armas, která se proslavila coby Bond girl ve filmu Není čas zemřít. Jenže zhruba po roce byl zase konec.

Svatba Bena Afflecka a Jennifer Lopez

Říká se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. To ale pro Bena neplatí. Affleck totiž letos požádal Jennifer Lopez o ruku v době, když si užívala bublinkovou lázeň. „Byla jsem naprosto nepřipravená. Jen jsem se mu dívala do očí, s úsměvem a pláčem, a zároveň jsem se snažila přijít na to, že po 20 letech se to děje znovu. Doslova jsem oněměla a on řekl: Je to ano? Řekla jsem ano, samozřejmě, to je ano,“ píše web cnn.com.

Pár týdnů po svatbě, která se konala ve slavné bílé kapličce v Las Vegas, byl pár zase od sebe. Nebylo to ale tak, jak se na první pohled mohlo zdát. Jak uvedl zdroj webu stylecaster.com, manželé zcela chápali, že přijdou chvíle, kdy nebudou moci být vždy spolu: „Je to něco, co oba uznali a diskutovali o tom v průběhu jejich vztahu, takže to není nic nového. Být od sebe tak brzy po svatbě není ideální. Ale vědí, že mají celý život před sebou, a milují každou minutu cesty.“

Tomu je ale konec, manželé Affleckovi si před pár dny koupili nové hnízdečko lásky. Dům stál více než miliardu korun a nachází se přímo v samém srdci Los Angeles, v Beverly Hills. Podle webu Daily Mail vlastnil toto honosné sídlo bývalý manžel zpěvačky Mariah Carey James Parker nebo herec Danny DeVito.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy