Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Čerstvý taťka Patrik Bartošák: Rozzářený hokejista se rozpovídal o malém Damiánovi

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
ms v hokeji
Patrik Bartošák (26) je už ve svém věku na životním vrcholu. V kariéře se mu daří a doma na něj čeká snoubenka Dominika s novorozeným synkem Damiánem. Gólman nyní září štěstím a na svém vůbec prvním mistrovství světa ukazuje, že se v bráně umí otáčet. Novopečený tatínek a skvělý brankář se o svém synkovi a hokeji rozpovídal v rozhovoru pro iSport.cz.

Největším hrdinou začátku letošního šampionátu je gólman Patrik Bartošák. V brance čelil více než dvaceti střelám švédského mužstva, z ledu skočil rovnou do auta a pospíchal do Ostravy, kde se schylovalo k narození jeho prvního synka Damiána. S maličkým se stihl jen na chvilku pomazlit a už zase spěchal zpět do Bratislavy. Otcem na plný úvazek se stane až po mistrovství, pro svého synka chce ale získat medaili.

Den, kdy se Bartošákovi synek narodil, pro něj byl velmi hektický. „Do Ostravy mě odvezl kustod Filda Ondráček. Tam jsem se trošku vyspal a na hlavní část porodu mě sestřičky vzbudily, což přišlo dřív, než se očekávalo. Bylo to trošku hraniční vzhledem k večernímu zápasu, ale vyšlo to parádně. S malým jsem se stihl trošku pomazlit,“ řekl usměvavý hokejista v rozhovoru serveru iSport.cz.

Na jménu chlapečka se prý gólman se svou snoubenkou shodl téměř okamžitě. „Co se týče holky, tak si myslím, že ještě teď bychom se dohadovali. Pamatuji si ale, že když jsme se bavili o klukovi, tak u mě jednoznačně zvítězil Damián. Přítelkyni se to taky líbilo a souhlasila,“ prozradil šťastný tatínek.

Otcem na plný úvazek se Bartošák stane až po mistrovství světa, prý se na tuto chvíli moc těší a doufá, že domů svému synkovi přiveze medaili. „Až skončí turnaj a přijedu domů, budeme doma s malým, i s pejskem a budeme tam všichni společně hospodařit jako malá rodina. Řekl bych, že v tu chvíli to stoprocentně začne,“ dodal s úsměvem.

Související články

Další články