Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Čerstvě vyhozená Gabriela Lašková z Primy. Neodolatelná nabídka a první vyjádření

Dnes již bývalá moderátorka Gabriela Lašková.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
vyjádření

Gabriela Lašková končí v Hlavních zprávách CNN Prima News. Tato zpráva ve čtvrtek dopoledne překvapila nejen její fanoušky, ale především oblíbenou moderátorku, která o úmyslech svých šéfů dopředu nevěděla. Nutno ale dodat, že rozhodně nekončí na dlažbě. Podle informací webu eXtra.cz bezprostředně po "vyhazovu" dostala jinou nabídku.

Nepříjemné čtvrteční dopoledne má za sebou Gabriela Lašková. Vedení zpravodajství CNN Prima News jí totiž oznámilo, že bude muset uvolnit své místo Evě Perkausové, která se má každým dnem vracet z mateřské dovolené.

„Můžeme potvrdit, že se blíží návrat Evy Perkausové na obrazovky, na který se těší spousta diváků. Eva bude tvořit novou dvojici s Petrem Suchoněm. Jsme moc rádi, že je rodinná situace Evy natolik příznivá, že se může tak rychle zapojit do vysílání. Roman Šebrle se dokázal se svou současnou partnerkou Soňou Porupkovou neuvěřitelně sehrát. Všímají si toho i diváci, kteří nám k výkonům Soni a Romana posílají spoustu pozitivních vzkazů,” sdělil PR manažer televize Matěj Štýs, z jehož slov je tak zřejmé, že Lašková musela uvolnit místo právě největší hvězdě Primy Evě Perkausové, za kterou při její nepřítomnosti zaskočila právě Soňa Porupková.

Dostala konkrétní nabídku

Nutno ale doplnit, že Lašková rozhodně nekončí na dlažbě. Pokud se tedy sama nerozhodne. Podle informací eXtra.cz již měla dokonce dostat konkrétní nabídku. „Dostala lano ze Showtimu, kam by mohla nastoupit na post moderátorky. Zatím se ale nerozhodla, jestli tuto nabídku přijme, nebo ne,“ sdělil eXtra.cz zdroj z televize, jehož slova potvrzuje i sám Štýs. Ten mluví o jiné pracovní příležitosti, kterou Lašková má zvažovat.

„Gabriela Lašková dostala nabídku na jinou moderátorskou pozici a budeme rádi, když zůstane nadále důležitou členkou týmu CNN Prima News,“ sdělil eXtra.cz Štýs.

Sama Lašková se sice ke svému vyhazovu zatím oficiálně nevyjádřila, na svůj Instagram ale zveřejnila zprávu z čínského koláčku štěstí, ve které byl nápis - Vaše moudrost si najde cestu. „Tak spoléhám na tebe. Běda, jestli kecáš,“ napsala k tomu sama Lašková, z čehož je zřejmé, co se Gábině aktuálně honí hlavou a že má rozhodně nad čím přemýšlet.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy