Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čerstvě nezadaná Barbora Mottlová nezahálí: Na Playboy party lákala pány na hříšný dekolt

Čerstvě nezadaná Barbora Mottlová nezahálí: Na Playboy party lákala pány na hříšný dekolt
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
party
Herečka Barbora ​​Mottlová, která je čerstvě single, vyrazila na Playboy Secret Lounge, kde v sexy šatech předvedla své přednosti a přítomní pánové od ní nemohli odtrhnout oči. Bára dva roky tvořila pár s pohledným modelem Josefem Kůrkou (28), ale v poslední době to mezi nimi natolik skřípalo, že se rozhodli jít každý svou cestou.

Sympatická Barbora Mottlová dva roky randila s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. Místo svatebních zvonů a zakládání rodiny se ale konal rozchod.

"Zvláštní, jak dva roky života nacpeš do kufru auta," napsal model na sociálních sítích k fotce, kde si balí věcí. Následně Kůrka prohlásil, že se jejich vztah dostal do bodu, kdy k sobě vzájemně přistupovali jako matka se synem, což Barboru právem naštvalo.

Herečka se před pár dny objevila na Playboy party a velmi jí to slušelo. Podle jejího outiftu, kterému vévodil hluboký výstřih, si z rozchodu vůbec nic nedělá a je připravena jít vstříc novým zítřkům. Přítomní pánové měli co dělat, aby se blonďaté Barboře dokázali dívat do očí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy