Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Čerstvá maminka Nikol Štíbrová v azylovém domě! Co se stalo? A jak se tam vůbec dostala?

Nikol Štíbrová se rozhodla pomoct.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Nikol Štíbrová nedávno požádala lidi na sociální síti Facebook o pomoc pro paní, která má zdravotní komplikace a nutně si potřebuje zakoupit nové auto. Lidé neváhali a poslali nakonec víc, než bylo třeba. Nikol dnes prozradila, že byla v azylovém domě v pražském Karlíně opět pomáhat.

Čerstvá maminka, herečka Nikol Štíbrová má opravdu dobré srdce. Její výzvu, ve které žádá o pomoc pro cizí paní, poslechlo mnoho občanů a pomohlo. Vysbíralo se více než milion korun na nové auto pro zdravotně postiženou paní.

Nikol dnes na sociální síti prozradila, že od té doby má podobných žádostí velké množství, a s omluvou oznámila, že není v její moci všem odpovědět a pomoct. Rozhodla se ale své sledující opět poprosit, aby udělali dobrý skutek a pomohli lidem, kteří to potřebují.

Sama Nikol se dnes ocitla v azylovém domě v pražském Karlíně, kde darovala spoustu nepotřebného oblečení, bot a různých dalších věcí lidem, kteří si to nemůžou dovolit a ocitli se na okraji společnosti. Herečka vyzvala všechny, kteří mají čas a prostředky, aby pomohli. Někdy stačí opravdu málo.

Související články

Další články