Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Čerstvá maminka Lucie Šafářová staví jako o život: Takhle roste její nový dům v Praze

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
stavba
Před rokem veřejnost zaujala zpráva, že si bývalá špičková tenistka Lucie Šafářová (32) koupila pozemek v pražském Radotíně, kde se začalo horečně stavět. Hned se vyrojily spekulace, že si připravuje nové hnízdečko lásky s Tomášem Plekancem (37). Stavba od té doby výrazně pokročila, na tehdy prázdném pozemku už stojí dvě patra a za pár měsíců se v budově bude moci bydlet. Podívejte se na postup prací ve fotogalerii.

Dva řadové domky na úzkém pozemku na okraji Prahy mají téměř hotovou hrubou stavbu, v podstatě chybí jen okna, dveře a omítka plus samozřejmě práce uvnitř. Vypadá to ale, že na místo, které bez stavby vypadalo opravdu prťavě, se podařilo vměstnat vůbec ne miniaturní nemovitosti. Jedna z nich patří právě Šafářové.

Byznys

Jen nikdo nemůže čekat, že by tam někdo čerstvou maminku, která si i přes své výdělky na tenisových turnajích vzala hypotéku, někdy vídal. „Lucka tam nikdy bydlet nebude. Řekněme, že jde o investici. Peníze zhodnocuje každý, kdo nějaké vydělal a má rozum. A co se týče hypotéky, tak je to samozřejmě i pro movitější lidi atraktivní, protože si náklady na hypotéku mohou odečíst z daní,“ řekl nám už před časem zdroj z jejího okolí.

A sama Lucie Šafářová (32) to potvrdila. „Je to má soukromá věc, ale vzhledem k těm spekulacím okolo bych to ráda uvedla na pravou míru. Jde o investiční projekt, nemám v plánu tam bydlet. Byla to investiční nabídka od společného známého (s majitelem vedlejšího pozemku hokejisty Petra Vampoly – pozn. red.). Žádné budoucí hnízdečko lásky podle spekulací,“ uvedla pro eXtra.cz před rokem.

Změny

Mezitím si pořídila byt v pražských Dejvicích za 15 milionů, kde měla v plánu bydlet nejen s Tomášem Plekancem (37), ale i s jeho dvěma dětmi. Plány hodně změnilo hokejistovo trvalé angažmá v Brně (předtím hrál hlavně za Kladno, s nímž se dál nedohodl) a především Lucčino těhotenství.

A za kolik sportovkyně bude moci hotovou nemovitost „střelit“? Vzhledem k nedostatku nemovitostí v Praze a okolí bude moci jít o pěknou řádku milionů…

Související články

Další články