Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Čerstvá máma Ochotská bez make-upu a unavená z prvních dnů se synem

Míša Ochotská se ukázala s kruhy pod očima.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com

Michaela Ochotská je už nějaký ten den doma se svým synem Andreasem, kterého zatím před veřejností poctivě schovává.

V sobotu dala na sociální síť Facebook fotku, na které je nenalíčená a evidentně unavená s kruhy pod očima. Vysvětlení je prosté. Syn Andreas, který asi bude malý uplakánek. Bývalá hvězda Novy napsala ke své fotografii: „Prostě happy mom. Unavená (po dvou hodinách spánku), ale nejšťastnější na světě. Krásný víkend všem maminkám.“

Kromě toho, že Michaela přiznala únavu, ukázala také kočárek, který pro Andrease s tatínkem Rosolem pořídili. Koho by ale nezaujal, může se kochat luxusní šatnou, ve které byla fotka pořízena.

Není se čemu divit, že v šatně se vyjímají skvosty, jako jsou kabelky od Vuittona a boty od Gucciho. Michaelin partner, úspěšný tenista Lukáš Rosol, který patří ke světové špičce, se rozhodně nemá špatně.

I když vše má dvě strany. Lukáš musel hned dva dny po porodu odjet do australského Melbourne na grandslamový Australian Open.

Míše mateřství sluší a vypadá šťastně. I když bylo těžké si bývalou divu představit jako mámu na plný úvazek, musíme říct, že příjemně překvapuje, a těšíme se, až ukáže světu syna Andrease, který by měl být prý celý táta.

Související články

Další články