Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Čerstvá čtyřicítka Kate Winslet: 6 nejodvážnějších fotek hvězdy Titanicu, která to natřela anorektičkám

Kate se za své oblejší křivky nestydí. Umí je nejen s noblesou nosit, ale
i předvádět. A to nahá!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Britská herečka se proslavila velkofilmem Titanic, kde po boku lamače srdcí Leonarda DiCapria ztvárnila nezapomenutelnou Rose. Kyprá Kate se nebojí před kamerou ani svléknout. Jen se podívejte na čerstvou čtyřicátnici, jak ji Bůh stvořil.

Vnadná zrzka Kate Winslet dnes slaví 40. narozeniny. Ale ani věk, ani stud jí nikdy nebránily v tom, aby se před kamerou celá svlékla a hrála erotické scény. Své si užila i s Leonardem DiCapriem, který ji v Titanicu laskal po celém těle. Ale tu vášeň mimo plátno prý nikdy nepřenesli. Tedy aspoň to oba tvrdí.

Málokdo by odolal plným křivkám téhle vášnivé Britky. Spousta mužů naštěstí nešílí jen po anorektických andílcích z Victoria's Se­cret, ale dávají přednost oblým tvarům, kdy mají ženu za co chytit. A to Kate vždy byla – holka krev a mlíko.

Někdy teda to mlíko už dost přetékalo, měla problémy s nadváhou a celý svět řešil její postavu. Jenže herečka si nakonec řekla, že na škarohlídy a posměváčky kašle, a přestala ručičku na váze řešit. A ejhle, když byla bez stresu, kde má jaký špek, tak najednou zhubla a teď je konečně spokojená.

Tak se podívejte na 6 nejodvážnějších fotek téhle sexy čtyřicítky a pokochejte se pořádnou babou.

Související články

Další články