Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Čerstvá čtyřicítka Barbora Poláková vypadá skvěle: Čekám, až přijde ten zlom, říká

+ Dalších 6 fotografií

Herečka a zpěvačka Barbora Poláková dnes slaví své čtyřicáté narozeniny, čímž vstupuje do zcela nové etapy v životě ženy. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jestli vnímá nějakou vnitřní změnu a jak se jako máma dvou holčiček udržuje svěží a fit. 

Poláková čeká na zlom

Hvězda filmu Bábovky, herečka Barbora Poláková, dnes slaví kulaté čtyřicáté narozeniny. Na žádné velké oslavy se ale prý nechystá. "Představte si, že neplánuju. Těším se na to, že budeme s holčičkama," řekla eXtra.cz oslavenkyně. "Vlastně jsem přemýšlela nad tím, jestli přijde nějaký zlom, jak člověk tuhle změnu číslice na začátku prožívá a myslím si, že se to nějak stane v průběhu toho posledního roku a já se těším, je to hezký," dodala čerstvá čtyřicátnice.

Oblíbenou zpěvačku a herečku jsme potkali na akci módní značky Lindex, jejíž hlavním tématem byla prevence rakoviny prsu. "To slovo prevence je dobrý brát i v péči o tělo i v péči o duši," uvedla Poláková, pro kterou je jedním ze způsobů péče o sebe sama i prožívání pocitů radosti.

Za tím, že Poláková pečuje o zdravé tělo i ducha částečně stojí její dvě dcerky Ronja a Rika, ale i její maminka. "Moje maminka měla v devadesátých letech v Kolíně krám se zdravou výživou, takže jsme působili jako úplný blázni, protože tenkrát to vůbec nebylo tak strašně trendy jako dnes," zavzpomínala s úsměvem expartnerka herce Pavla Lišky.

"Mamka experimentovala se stravou, makrobiotikou, někdy jsme nejedli maso, někdy jsme ho jedli, vlastně to bylo hrozně super a zároveň potom měla v Kolíně posilovnu, kde hrozně dlouho předcvičovala jógu, moje ségra aerobik, takže já jsem k tomu měla od začátku hrozně blízko," dodala ke zdravému životnímu stylu, který se snaží nyní předávat svým ratolestem.

Občas si ducne

Bára sama sebe vnímá spíše jako optimistku, ale stojí za tím spíše míra práce a zahlcenosti, kterou právě prožívá. Kloubit mateřské povinnosti a pracovní tempo není totiž vůbec jednoduché. "Za měsíc mi začne turné, máme pět koncertů, takže se strašně těším, ale zároveň musím přiznat, že se pak těším na to volno," prozradila zpěvačka, která na jaře letošního roku vydala své album ON/OFF.

Barbora navíc přiznala, že si po pracovním maratonu naordinovala několik měsíců volna. "Potom to právě začnu cejtit, jak bych si přála bejt víc doma, píct, vařit, tak jako hnízdit," uvedla populární herečka, která se snaží s únavou zatočit spánkem. A když má čas, tak si dle svých slov na dvacet minut ducne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy