Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ČERNÝ SUPERMĚSÍC přinese velké zvraty: Blížence čeká peklo, Ryby nová láska

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP
Pátek 30. srpen přinese novoluní ve znamení empatické Panny. Připravte se na něj už dnes. Toto novoluní je z hlediska astrologie velmi speciální. Jedná se o druhé novoluní v měsíci srpnu a je nazváno jako Černý Měsíc. Co tento magický Superměsíc přinese jednotlivým znamením? S čím se budeme muset vyrovnat? Přečtěte si náš SPECIÁLNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, při tomto Superměsíci může být narušena vaše citová rovnováha. Nežeňte se do vztahových extrémů. Puntičkářství, ke kterému vás Černý Měsíc donutí, může způsobit problémy v práci. A jaký vliv bude mít tento Měsíc na nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, Černý Měsíc vás bude krotit. Nepotřebujete dávat najevo své přednosti. Pokud vás bude vaše drahá polovička zlobit, nic vám neunikne. Vaše lenošení dostane taky červenou. Panna vám to nedovolí. Co tento Superměsíc ještě nesnese? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Dostanete se do velkého střetu. Černý Měsíc vás bude nutit ke spořádanému životu a to se vám nebude líbit. I rozhazování peněz za zbytečnosti dostane stopku. Čím si budete muset projít? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, Černý Superměsíc vás donutí ke změnám. K lepším změnám. Pokud máte problém a jste nešťastní, najdete nový pohled na věc. Ve vztahu bude převládat racionalita. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Tento Měsíc vám přinese kvalitního partnera. Vaše sexuální choutky s více partnery půjdou stranou, a vy se začnete soustředit na cíl. Povede se vám to! A jak se vám bude dařit pracovně? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, Superměsíc, který bude probíhat ve vašem znamení, vás ovlivní dvojnásobně. Naplno se projeví vaše hodnoty a pro svou lásku se obětujete. V práci zvládáte vše na jedničku. A jaký bude váš nový vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Černý Měsíc podpoří vaši nerozhodnost a s oslovením nové známosti budete vyčkávat. Váš idol vás přitlačí ke zdi a druhou šanci možná nedostanete. A jak vám to bude klapat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, způsoby, kterými se dvoříte, svému vytouženému partnerovi, budou na úrovni. Černý Měsíc vás podpoří. Pokud se chcete v práci k něčemu záporně vyjádřit, vulgarismy nechte stranou. Co hledáte ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Právě tento Superměsíc vám nabídne nové možnosti. Tento tranzit také varuje před plýtváním penězi. Ve vztahu chcete být nezávislí, a to pobouří vaši drahou polovičku. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, budete ochotni pomáhat své drahé polovičce v domácnosti. Superměsíc přehodnotí vaše životní priority a podpoří vaši pracovitost. Se zaměstnanci, kteří nesplňují vaše požadavky, se rozloučíte. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, Černý Měsíc pro vás představuje možnost k lepšímu životu. Na lichotky vašeho partnera nepřistoupíte. Chcete jednat na rovinu a budete to brát jako ztrátu času. Co vám ale tento tranzit doporučuje? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Černý Superměsíc přinese vašemu vztahu pořádnou kalamitu. Nebudete se umět odvázat a váš partner to nechápe. Požaduje od vás dokonalost. Proto pravděpodobně dojde ke konfrontaci. Budou na tom singles lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články