Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Černý scénář pátrání po Leošovi a Samovi se naplnil: Našli tělo jednoho z chlapců

Chlapci zmizeli nedaleko Masarykova tábora YMCA.
Zdroj: archiv Masarykova tábora YMCA
+ Další 3 fotografie
Tragédie
Od čtvrteční půlnoci policie pátrá po dvou chlapcích ve věku 16 let, kteří vyrazili k řece Sázavě u Českého Šternberka s úmyslem se koupat. Policie nyní informovala, že u obce Soběšín našli tělo jednoho z chlapců. Druhý je stále nezvěstný.

Tragický konec má pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích Leoši a Samuelovi, kteří se ztratili ve středu v řece Sázavě na Kutnohorsku. V neděli policie našla tělo jednoho z chlapců.

"Dnes v dopoledních hodinách jsme nalezli za jezem u obce Soběšín šestnáctiletého mladíka, který byl jedním z pohřešovaných chlapců. O jeho nálezu jsme již rodiče vyrozuměli. Po druhém chlapci nadále pátráme," informovala policie.

Chlapci beze stopy zmizeli poblíž kempu Masarykův tábor YMCA v Soběšíně. "Dle výpovědi kamaráda odešli chlapci včera v 16 hod, pohřešování však oznámil až krátce po půlnoci," vylíčila dříve policie na Twitteru.

Po chlapcích pátral vrtulník s termovizí, policie, dobrovolníci, psovod a policejní potápěči. Po chlapcích bylo zároveň vyhlášeno celostátní pátrání.

Související články

Další články