Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ČERNÝ MUŽ Z LIDLU nastolil zásadní otázku: Jaký je ve skutečnosti SEX S ČERNOCHEM?

Černý muž z LIDLU fascinuje Česko!
Zdroj: LIDL
Tématem posledních dnů je bezkonkurenčně černoch z Lidlu, který se objevil na letáku obchodního řetězce. Jenže Češi se předvedli jako rasisté a jsou zásadně proti. Čokoládový muž v letáku se jim nelíbí. Lidl se ohrazuje tím, že je 21. století a Česko je součástí Evropy, kde žijí lidé různých národností i různé barvy pleti. Navíc spousta Češek černochy vyhledává hlavně proto, že jsou mnohem vyvinutější a zábavnější tam dole. Jaký je ve skutečnosti vlastně sex s černochem?

Po tom, co se na letáku v Lidlu objevil černoch, strhla se na obchodní řetězec vlna kritiky. Ale také vznikly nové otázky. Jaký je ve skutečnosti sex s černochem? Jak je to s tím velkým černým nádobíčkem? Je to vůbec pravda, že jsou afričtí muži vyvinutější než ti naši Frantové, nebo jde jen o kec? Tohle a další spekulace vám právě teď rozlouskneme. O černochovi z Lidlu jsme psali ZDE.

1. Černoši mají větší penisy

Ano, je to pravda a nikdo s tím nic neuděláte. Průměrný černošský penis má 16,5 až 20 centimetrů, což ovšem neznamená, že 20 centimetrů je konečná cifra. Pokud jste tedy milovnice velkého nádobíčka, jděte na jistotu a sbalte černocha. Rozhodně nebudete litovat.

2. Jsou více vášniví

Černoši jsou více vášniví než běloši. Mají totiž v těle smysl pro rytmus, a tak jsou i v sexuální oblasti mnohem více dynamičtí a vášniví. Do sexu se vloží celým tělem, což zajišťuje i vám dokonalý prožitek. Rozhodně tím ovšem netvrdíme, že jiné rasy jsou nemehla a nudní flinkové. S černochem to jen má tu správnou šťávu. Že jste to ještě nikdy nezkusila? Tak směle do toho!

3. Vydrží déle

Pokud máte problém s tím, že vás partner moc dlouho nevydrží, vyměňte ho za černocha. Prý jsou k výdrži lépe vybaveni, což dosvědčují i mnohé zkušenosti žen. Jde ovšem o dost individuální věc, takže se klidně může stát, že potkáte černocha, se kterým to bude trvat opravdu krátce.

4. Dokonale zářivý úsměv

Znáte černocha se žlutými zuby? Asi těžko! Málokterá z nás odolá dokonale bílému úsměvu v kombinaci s čokoládovou pletí. Vzhled chrupu pro nás má velký význam. To, jaký má muž zuby, často dost vypovídá o jeho hygienických návycích a asi nesníte o tom slíbávat zubní plak. Černoši jsou zárukou perfektně vypadajících zubů. A to je další karta, se kterou můžou hrát. Na tohle taky většina z nich balí ženy. Co víc může být sexy než bílé zuby?

5. Smyslné rty

Nechat se pohltit a políbit masivními černošskými rty je skutečný zážitek. Černoši mají totiž plné velké rty, po kterých většina žen touží. Především ty dívky, které se v líbání vyžívají, by neměly o zkušenost sexu s černochem přijít. Navíc rty zvládají uspokojit více partií než jen naše rty. A to byste si přece neměly nechat ujít.

6. Dravost

Protože se jedná o exotické chlápky, kteří zrovna svíčkovou se šesti nepovažují za svůj národní recept, lze od nich očekávat i jiné sexuální návyky. Pokud milujete živelnost, dravost a vášeň, pak je právě černý pán tou správnou volbou. V posteli se s ním rozhodně nudit nebudete a určitě zažijete i věci, o kterých jste vůbec netušila. A pokud jste si vždy přála zkusit něco, co váš partner odmítá, černoch do toho půjde na sto procent!

7. Jinak voní

Jinak voní. A to hodně jinak. Některá dámy by to nedaly a zvedá si jim žaludek. Jenže jiné ženy tohle speciální africké pižmo prostě doslova fetují a jsou na něm závislé.

8. Sexy děti

Zná někdo krásnější lidi, než jsou právě mulati? Kombinace bílé a černé čokošky je dokonalá. Tak se nebojte míchat barvy pleti a pyšnit se nádherně exotickým děťátkem, které bude mít i evropské geny. Bohužel ale v Česku, kde vládne rasismus, to nebude vůbec jednoduché.

Související články

Další články